Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Kroniki Myrtany - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Kroniki Myrtany: Ukochana córka - solucja, opis przejścia Kroniki Myrtany poradnik, solucja

Na tej stronie znajdziecie opis przejścia misji Ukochana córka z moda Kroniki Myrtany.

Ostatnia aktualizacja: 3 sierpnia 2022

Na poniższej stronie poradnika do Kronik Myrtany znajdziecie solucję misji Ukochana córka. Dowiecie się jak przekonać strażników bram do ochraniania Was. Ezekiel chce pochować swoje dziecko.

Nagroda i początek zadania

Nagroda: 750 exp

Po pewnym czasie od "wprowadzenia się" do Silbach, zaczepi Was w karczmie Ezekiel. Mężczyzna chce pochować córkę, która zmarła na początku gry.

Należy udać się do lokalnego maga wody, jego chata jest koło cmentarza - Kroniki Myrtany: Ukochana córka - solucja, opis przejścia - Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Należy udać się do lokalnego maga wody, jego chata jest koło cmentarza. Powinniście już go odwiedzić w ramach zadania głównego Spotkanie po latach.

Jeżeli pomogliście Lokvarowi w misji Trzy prace alchemika, ten zażąda za miejsce na cmentarzu 50 sztuk złota, kwota będzie wyższa, jeżeli tego zadania nie ukończyliście.

To jednak nie koniec. Należy dodatkowo przekonać mieszkańców. Mag poleci Wam odchwaścić lokalny cmentarz.

Za każdy zebrany chwast otrzymacie 10 exp - Kroniki Myrtany: Ukochana córka - solucja, opis przejścia - Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Za każdy zebrany chwast otrzymacie 10 exp. Gdy już zbierzecie wszystkie, należy poinformować o tym Lokvara.

Należy wrócić i poinformować o sukcesie Ezekiela. Ten powie Wam, że chce się wybrać po ciało córki, ale potrzebuje ochrony. Niestety mężczyzna nie zaufa zdolnościom bohatera. Musicie porozmawiać ze strażnikami bram i przekonać dwóch.

Folkard

Folkard jest strażnikiem bramy południowej - Kroniki Myrtany: Ukochana córka - solucja, opis przejścia - Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Folkard jest strażnikiem bramy południowej. Mężczyzna zgodzi się Wam pomóc, o ile wykonaliście zadanie Odnaleźć Rolfa. Więcej o tej misji dowiecie się na osobnej stronie solucji.

Jeżeli nie udało się Wam jeszcze zrobić tej misji, Folkard poprosi Was o znalezienie mu zastępstwa. Należy udać się do znajdującego się nieopodal myśliwego Markusa. Jego obóz znajdziecie za południową bramą, jeżeli podążycie prawą ścieżką.

Myśliwy poprosi Was w zamian o butelkę wina i kawałek szynki - Kroniki Myrtany: Ukochana córka - solucja, opis przejścia - Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Myśliwy poprosi Was w zamian o butelkę wina i kawałek szynki. Jeżeli do tej pory nie natrafiliście na te przedmioty podczas przetrząsania kufrów i domów mieszkańców, to zawsze można je kupić u karczmarza Bastiana.

Niezależnie od tego, w jaki sposób przekonaliście Folkarda, jeżeli ma zastępstwo, to ruszy Wam pomóc.

Felix

To kolejny wartownik w Silbach, pilnuje wschodniej bramy.

Po zapytaniu się go, czy jest wartownikiem, rozpocznie się rozmowa, w której poprosi Was o kufel piwa - Kroniki Myrtany: Ukochana córka - solucja, opis przejścia - Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Po zapytaniu się go, czy jest wartownikiem, rozpocznie się rozmowa, w której poprosi Was o kufel piwa. Należy mu go przynieść, wtedy zgodzi się dołączyć do ochrony Ezekiela.

UWAGA

Wybierając w rozmowie opcję "jesteś wartownikiem. Powinieneś pomagać ludziom" zablokujecie możliwość zwerbowania Feliksa do misji.

Kipper

Kipper jest strażnikiem bramy północnej. Możecie się go zapytać o pomoc, jednak nie zgodzi się, gdy usłyszy, gdzie znajduje się ciało córki Ezekiela (Wybrzeże topielców).

Harry pilnuje bramy zachodniej - Kroniki Myrtany: Ukochana córka - solucja, opis przejścia - Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Harry

Harry pilnuje bramy zachodniej. Zgodzi się odeskortować Ezekiela pod warunkiem, że zapłacicie mu 25 sztuk złota.

Przekonując dowolnych dwóch strażników wykonacie cel misji i powinniście zameldować o tym Ezekielowi - Kroniki Myrtany: Ukochana córka - solucja, opis przejścia - Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Przekonując dowolnych dwóch strażników wykonacie cel misji i powinniście zameldować o tym Ezekielowi.