Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Kroniki Myrtany - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Kroniki Myrtany: Trzeba to rozchodzić - solucja, opis przejścia Kroniki Myrtany poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Kronik Myrtany znajdziecie opis zadania Trzeba to rozchodzić.

Ostatnia aktualizacja: 26 stycznia 2022

Ta strona poradnika prezentuje solucję zadania Trzeba to rozchodzić, na które natraficie w modzie Kroniki Myrtany . Dowiecie się jak przygotować rybę w zębatym zielu oraz jak nauczyć się otwierania zamków.

Nagroda: Umiejętność otwierania zamków, podniesienie na stałe statystyki władania orężem

Gdy zakończycie zadanie Braterska pomoc, Jorn będzie już na Was czekał przed gospodą. Mężczyzna ma ochotę na sparing. Możecie pominąć tę sekwencję, ale jest to nieopłacalne - po walce będzie okazja podnieść na stałe współczynnik bohatera, bez względu na to, czy pokonacie brata, czy nie.

Jorn zabierze Was na krótką wycieczkę. Najpierw do piekarza, następnie nad rzekę w okolice chatki wujka. Tam znajdziecie ślady po przyjęciu. Brat wyśle Was na zbadanie okolicy w poszukiwaniu wina. Należy podążać za czerwonymi plamami. Ślad powinien doprowadzić Was do skrzynek pod ścianą. Niestety nic w nich nie zostało.

UWAGA

Należy podejść dość blisko skrzyń, aby gra zarejestrowała ich znalezienie.

Następnie Jorn wpadnie na pomysł przeszukania chaty wuja - Kroniki Myrtany: Trzeba to rozchodzić - solucja, opis przejścia - Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Następnie Jorn wpadnie na pomysł przeszukania chaty wuja. Po dotarciu na miejsce da Wam przepis na rybę w zębatym zielu i poprosi, abyście ją przygotowali. Wszystkie składniki znajdziecie w domu, poza tytułową rośliną, tą jednak dostaniecie od krewniaka.

Po oddaniu potrawy, Jorn poprosi o otworzenie skrzyni Kurta i wyciągnięcie z niej wina. Brat nauczy Was przy okazji otwierania zamków.

Jak już zdobędziecie wino, zainicjujcie rozmowę z Jornem - Kroniki Myrtany: Trzeba to rozchodzić - solucja, opis przejścia - Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Jak już zdobędziecie wino, zainicjujcie rozmowę z Jornem. Wyruszycie nad rzekę i czeka Was rozmowa.