Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Kroniki Myrtany - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Kroniki Myrtany: Oręż strażnika - solucja, opis przejścia Kroniki Myrtany poradnik, solucja

Na poniższej stronie znajdziecie solucję zadania Oręż strażnika z moda Kroniki Myrtany.

Ostatnia aktualizacja: 6 czerwca 2022

Poniżej znajdziecie solucję zadania Oręż strażnika. Na misję tę możecie natrafić w modzie Kroniki Myrtany. Roderich chce, abyście odnaleźli miecz.

Nagroda: 1600 exp, oręż strażnika (miecze różnią się w zależności od sposobu wykonania misji, lepszą broń otrzymacie wykuwając ją z Odgarem)

Po ukończeniu zadania Szkolenie rekrutów, Roderich wyśle Was na poszukiwania miecza strażnika. Okazuje się, że musicie sami sobie zapewnić broń. Nie zapomnijcie jednak poruszyć w rozmowie tej kwestii: "Dlaczego mam samemu załatwiać sobie broń?". Dopiero wtedy zadanie zostanie zaktualizowane.

Po wyjściu od Rodericha zaczepi Was rekrut Arwid. Porozmawiajcie z nim o mieczu - okaże się, że są dwa sposoby na zdobycie broni. Ilość doświadczenia zdobytego za to zadanie jest jednak taka sama w obu przypadkach.

Arwid

Nagroda: 1600 exp

Jedną z metod jest zgodzenie się na propozycję strażnika. Oferuje on mały pojedynek połączony z zakładem. On na szali stawia swój miecz, a Wy wykładacie 40 sztuk złota.

Arwid zaprowadzi Was w ustronne miejsce koło kościoła Innosa i zacznie się walka - Kroniki Myrtany: Oręż strażnika - solucja, opis przejścia - Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Arwid zaprowadzi Was w ustronne miejsce koło kościoła Innosa i zacznie się walka. Jest to tradycyjna potyczka jeden na jednego - pamiętajcie o bloku.

Po wygranej i rozmowie z Arwinem idźcie do Rodericha.

Odgar

Alternatywnym rozwiązanie zadania jest wykucie nowej broni. W tym celu udajcie się do kowala Odgara w dzielnicy rzemieślniczej.

Porozmawiajcie z mężczyzną o dołączeniu do straży - Kroniki Myrtany: Oręż strażnika - solucja, opis przejścia - Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Porozmawiajcie z mężczyzną o dołączeniu do straży. Jeżeli znacie się na kowalstwie, to możecie sami wykuć sobie oręż, Jeżeli nie, to jesteście zdani na Odgara i usługa będzie kosztować nieco drożej. Musicie naszykować:

  1. pieniądze - 50 sztuk złota (jeżeli kuje Odgar),
  2. materiały - 2 łupki żelaza, 2 skóry owcy, piwo.

Po zdobyciu powyższego należy wrócić do kowala. Otrzymacie dobry miecz strażnika. Jest nieco lepszy niż broń, którą możecie zdobyć w pojedynku z Arwidem.

Teraz możecie zdać raport Roderichowi.