Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Kroniki Myrtany - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Kroniki Myrtany: Szkolenie rekrutów - solucja, opis przejścia Kroniki Myrtany poradnik, solucja

Poniżej znajdziecie solucję zadania Szkolenie rekrutów, które możecie wykonać w modzie Kroniki Myrtany

Ostatnia aktualizacja: 6 czerwca 2022

Na tej stronie przeczytacie solucję do zadania Szkolenie rekrutów z moda Kroniki Myrtany.

Nagroda: 1600 exp (o ile wykonaliście wszystkie zadania perfekcyjnie) + 250 exp za bieg

Po rozmowie z komendantem straży miejskiej Roderichem o dołączeniu, mężczyzna każe Wam wziąć udział w ćwiczeniach.

Udajcie się z rana na plac koszar. Porozmawiajcie tam z Winstanem.

Rozpocznie się szkolenie - Kroniki Myrtany: Szkolenie rekrutów - solucja, opis przejścia - Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Rozpocznie się szkolenie.

Walka wręcz

Pierwsza część polega na pokonaniu kilku innych rekrutów. Zaczyna się od jednego, następnie dwóch, aby ostatecznie walczyć z trzema. Liczba pokonanych przeciwników nie ma wpływu na zaliczenie zadania, a jedynie na ilość punktów doświadczenia, jakie za nie dostaniecie.

Walki z więcej niż jednym wrogiem należy toczyć ostrożnie. Starajcie się zawsze mieć przeciwników przed sobą. Jeżeli próbują Was otoczyć, to się cofajcie, tak aby mieć ich na oku. Skupcie się również na jednym przeciwniku. Im szybciej zmniejszycie liczbę wrogów z Wami walczącą, tym lepiej. Pamiętajcie również o częstym naciskaniu bloku.

Jeżeli uda Wam się pokonać wszystkich wrogów, to dostaniecie możliwość wcześniejszego zakończenia treningu. Nie warto jednak tego robić, gdyż otrzymacie wtedy jedynie połowę doświadczenia.

Walka na dystans

Udajcie się z resztą rekrutów za miasto. Następną częścią szkolenia jest strzelanie. Musicie trafić w jabłko.

Możecie próbować do skutku i użyć dowolnej broni - Kroniki Myrtany: Szkolenie rekrutów - solucja, opis przejścia - Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Możecie próbować do skutku i użyć dowolnej broni. Uważajcie jednak i nie podchodźcie zbyt blisko Winstana, gdyż wtedy zakończy się szkolenie.

Biegi

Kolejnym ćwiczeniem są biegi. Waszym zadaniem jest dobiec do wschodniej bramy. Nie podążajcie jednak za rekrutami. W pewnym momencie jeden z nich zaczyna bardzo szybko biec. Jeżeli pobiegliście drogą, to Was wyprzedzi.

Należy pobiec brzegiem rzeki - to znacznie skróci czas podróży, a nie jest negatywnie odebrane przez NPC. Ewentualnie możecie wziąć coś, co Was przyśpieszy (potrawę lub miksturę).

Za dobiegnięcie na miejsce pierwszym otrzymacie dodatkowe 250 exp. Porozmawiajcie teraz z Winstanem i udajcie się do Rodericha.