Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Kroniki Myrtany - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Kroniki Myrtany: Dołączenie do Gildii Kupieckiej Kroniki Myrtany poradnik, solucja

Z tej strony poradnika dowiecie się jak wykonać zadanie Dołączenie do Gildii Kupieckiej w modzie Kroniki Myrtany.

Ostatnia aktualizacja: 8 lutego 2022

Poniżej znajduje się solucja zadania Dołączenie do Gildii Kupieckiej z moda Kroniki Myrtany. Kolejnym etapem poszukiwań brata jest dołączenie do jednej z frakcji.

Nagroda: 1800 exp

Jeżeli wykonaliście zadanie Obywatel Marvin, możecie rozpocząć starania o dostanie się do Gildii Kupieckiej. W tym celu porozmawiajcie z szefem Araxos - Lorenzo. Większość czasu spędza w swoim pokoju na ostatnim piętrze siedziby gildii.

Mężczyzna powie Wam, że aby zostać członkiem jego organizacji musicie pomóc kilku jej partnerom w ich problemach - Kroniki Myrtany: Dołączenie do Gildii Kupieckiej - Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Mężczyzna powie Wam, że aby zostać członkiem jego organizacji musicie pomóc kilku jej partnerom w ich problemach. Powinniście wykonać zadania (nie trzeba robić wszystkich):

  1. Problematyczna trójka
  2. Ta ryba nie śmierdzi
  3. Posłaniec Dimy
  4. Wyrwać chwasta

Po wykonaniu powyższych misji można zgłosić Lorenzo, że jest się gotowym na dołączenie do gildii.

Teraz czeka Was mała inicjacja.

UWAGA

Można wykonywać zadania obu gildii powiązane z dołączeniem (ich listę znajdziecie tu: Gildie). Jednakże na końcu zadania Dołączenie do Gildii Kupieckiej lub Przyjęcie do straży miejskiej musicie zadeklarować po czyjej stronie staniecie. Ta decyzja zadecyduje o Waszych kolejnych zadaniach, blokując dostęp do tych z przeciwnej frakcji.