Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Kroniki Myrtany - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Kroniki Myrtany: Praca dla rzeźnika - solucja, opis przejścia Kroniki Myrtany poradnik, solucja

Poniżej znajdziecie solucję zadania Praca dla rzeźnika. Jest to jedno z zadań w modzie Kroniki Myrtany.

Ostatnia aktualizacja: 31 stycznia 2022

Niniejsza strona przedstawia zadanie Praca dla rzeźnika, można na nie natrafić w modzie Kroniki Myrtany. Jest to jedna z misji, która umożliwi Wam zostanie czeladnikiem - więcej o tym dowiecie się na stronie Czeladnik - jak nim zostać?

Nagroda: 500 exp, 50 sztuk złota, możliwość bycia czeladnikiem

Po wykonaniu zadania Obywatel Marvin dostaniecie listę mistrzów, którzy mogą Was przyjąć na czeladników. Jednym z nich jest rzeźnik Slager. Znajdziecie go w dzielnicy rzemieślników.

Mężczyzna poprosi Was o przyniesienie mu mięsa - Kroniki Myrtany: Praca dla rzeźnika - solucja, opis przejścia - Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Mężczyzna poprosi Was o przyniesienie mu mięsa:

  1. surowe mięso dzika x 10 - dziki znajdziecie wokół wioski Silbach oraz miasta Archolos;
  2. surowe mięso owcy x 5 - owce na dziko nie żyją, więc ich mięso należy kupić (np. u pasterza w Silbach) lub "znaleźć" w kufrach mieszkańców Archolos. Można również spróbować zabić jakieś zwierzęta niepostrzeżenie, ale jest to przestępstwo, więc nikt nie powinien Was przy tym zobaczyć.
  3. szczypce kraba x 2 - wypłyniecie z portu w Archolos w prawo (lub popłyniecie z przewoźnikiem) i dotrzyjcie do Bursztynowego Wybrzeża. Tam żyją kraby (choć nie tylko tam). Możecie również zakupić potrzebne składniki u handlarzy rybami w wioskach rybackich lub w porcie.

Mięso można oddawać partiami. Po zdobyciu wszystkiego, należy wrócić do zleceniodawcy.