Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mass Effect 3: Długość gry Mass Effect 3 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika znajdziesz informacje ile czasu zajmuje przejście gry Mass Effect 3. Dowiesz się jak długi jest główny wątek fabularny, a także ile czasu może zająć zaliczenie wszystkich opcjonalnych questów i całkowite zbadanie galaktyki.

1 - Mass Effect 3: Długość gry - Mass Effect 3 - poradnik do gry
  1. Ukończenie głównego wątku fabularnego ME3 powinno ci zająć 20-25 godzin. Mass Effect 3 jest produkcją nieco krótszą od swoich poprzedników, aczkolwiek cechuje się koniecznością staczania wielu dość wymagających walk. Czas rozgrywki może więc ulec wyraźnemu wydłużeniu jeśli zdecydujesz się na prowadzenie gry na wysokim poziomie trudności.
  2. Zajęcie się wszystkimi opcjonalnymi questami i zbadanie galaktyki wydłużają całkowity czas rozgrywki do około 40-45 godzin. W ME3 dostępna jest dość duża liczba pobocznych misji, aczkolwiek większość z nich to stosunkowo krótkie zadania. Długich opcjonalnych questów jest zdecydowanie mniej. Badanie mapy świata utrudniają w ME3 Żniwiarze, aczkolwiek samo sprawdzanie planet i księżyców nie jest bardzo czasochłonne.
  3. W oryginalnym wydaniu gry Mass Effect 3 dużo czasu można spędzić w trybie multiplayer i dodatkową motywacją do rozgrywania w nim starć jest zwiększanie wskaźnika gotowości floty, który przydaje się w kampanii singleplayer. W remasterze ME3 z edycji Legendary Edition z 2021 roku tryb sieciowy nie jest dostępny.
  4. Mass Effect 3 ma kilka większych dodatków fabularnych. Każde z bardziej rozbudowanych DLC może wydłużyć czas rozgrywki nawet o 3-4 godziny. Mowa tu przede wszystkim o rozszerzeniach fabularnych Omega, Cytadela oraz Lewiatan.