Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mass Effect 3: Irune, Księga Pleniksa - solucja, opis przejścia Mass Effect 3 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Mass Effect 3 znajduje się opis przejścia mniejszego pobocznego zadania Irune - Księga Pleniksa. Poniższa solucja objaśnia m.in. gdzie podsłuchać rozmowę na temat tytułowej księgi oraz jak dotrzeć do planety, na której jest ukryta.

Zleceniodawca questu: Wściekły księgowy [Cytadela: Przestrzeń publiczna Prezydium]

Sposób odblokowania questu: Szansa na rozpoczęcie tego zadania pojawi się po zaliczeniu głównego questu Priorytet: Palaven.

W trakcie jednej z powtórnych wizyt na Cytadeli odszukaj wściekłego księgowego w lokacji [Cytadela: Przestrzeń publiczna Prezydium] (przebywa niedaleko banku) i podsłuchaj jego rozmowy z inną postacią - Mass Effect 3: Irune, Księga Pleniksa - solucja, opis przejścia - Mass Effect 3 - poradnik do gry

W trakcie jednej z powtórnych wizyt na Cytadeli odszukaj wściekłego księgowego w lokacji [Cytadela: Przestrzeń publiczna Prezydium] (przebywa niedaleko banku) i podsłuchaj jego rozmowy z inną postacią. Spotkanie będzie dotyczyło chęci pozyskania tytułowej księgi, która byłaby pomocna w podniesieniu morale i która znajduje się w układzie Irune.

Zostało jeszcze 56% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie