Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mass Effect 3: Trawers Attykański, Oddział krogan - solucja, opis przejścia Mass Effect 3 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Mass Effect 3 znajdziesz opis przejścia głównego questu Trawers Attykański - Oddział krogan. Nasza solucja objaśnia m.in. na jakich zasadach można odblokować quest oraz gdzie należy porozmawiać z Wrexem lub Wreavem.

Zleceniodawca questu: Wreav lub Wrex [Normandia SR-2: Centrum Informacji Bojowych]

Sposób odblokowania questu: Zadanie to otrzymasz automatycznie po zaliczeniu questu Priorytet: Sur'Kesh.

Uwaga! Zadanie to odblokowuje się równolegle z questem Tuchanka: Pluton turian. Wykonanie misji dla krogan pozwoli Ci na awansowanie do właściwej części głównego questu Priorytet: Tuchanka.

Jeżeli zdecydowałeś się wcześniej na współpracę z turianami i tym samym awansowałeś już do dalszej części kampanii, to nie powinieneś mimo wszystko ignorować wyprawy zlecanej przez Wreava/Wrexa. Przemawia za tym to, że jej ukończenie wiąże się ze zdobyciem między innymi punktów doświadczenia, nowych ulepszeń oraz cennych zasobów wojennych.

Zgodnie z prośbą Wreava/Wrexa odszukaj go w sali wojennej na pokładzie [Normandia SR-2: Centrum Informacji Bojowych] i wypytaj go o szczegóły jego problemu związanego z zaginionym oddziałem krogan - Mass Effect 3: Trawers Attykański, Oddział krogan - solucja, opis przejścia - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Zgodnie z prośbą Wreava/Wrexa odszukaj go w sali wojennej na pokładzie [Normandia SR-2: Centrum Informacji Bojowych] i wypytaj go o szczegóły jego problemu związanego z zaginionym oddziałem krogan. Wreav/Wrex poinformuje Cię o przekaźniku raknii i wyślę Cię na planetę Utukku celem zbadania sprawy i spotkania się z elitarną Kompanią Aralakh.

Uwaga! Główny quest zmieni w tym momencie swoją nazwę w dzienniku na Trawers Attykański: Raknii, tak więc przejdź do jego opisu by kontynuować przygodę.

Nagrody za ukończenie questu:

  1. Odblokowanie questu Trawers Attykański: Raknii