Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mass Effect 3: Cytadela, Receptura medi-żelu dla obcych - solucja Mass Effect 3 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Mass Effect 3 znajduje się opis przejścia mniejszego pobocznego zadania Cytadela - Receptura medi-żelu dla obcych. Poniższa solucja objaśnia w jakich okolicznościach można pozyskać tytułową recepturę.

Zleceniodawca questu: brak [Sanctum: Laboratorium Cerberusa] lub doktor Ravin [Sanctum: Laboratorium Cerberusa]

Sposób odblokowania questu: Szansa na rozpoczęcie tego zadania pojawi się podczas zaliczania pobocznego questu N7: Laboratorium Cerberusa lub podczas wizyty na Cytadeli po zakończeniu głównego questu Priorytet: Palaven.

Quest ten możesz uaktywnić na dwa sposoby - Mass Effect 3: Cytadela, Receptura medi-żelu dla obcych - solucja - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Quest ten możesz uaktywnić na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest zajęcie się eksploracją placówki Cerberusa w lokacji [Sanctum: Laboratorium Cerberusa] w ramach pobocznego questu N7: Laboratorium Cerberusa. Musisz mianowicie odnaleźć pomieszczenie, w którym znajduje się jeden z nieinteraktywnych artefaktów. Wejdź w interakcję z konsolą zawierającą raport na temat nieudanego eksperymentu z medi-żelem (powyższy screen), co doprowadzi do uaktywnienia omawianego questu.

Uwaga - Do laboratorium Cerberusa nie można powrócić w dalszej części gry.

Drugi sposób to spotkanie się z doktor Ravin podczas jednej z powtórnych wizyt na Cytadeli - Mass Effect 3: Cytadela, Receptura medi-żelu dla obcych - solucja - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Drugi sposób to spotkanie się z doktor Ravin podczas jednej z powtórnych wizyt na Cytadeli. Pani doktor przebywa niedaleko windy w lokacji [Cytadela: Szpital Huerty]. Niezależnie od wybranego wariantu zachowania musisz przekazać doktor Ravin recepturę.

Uwaga - Jeżeli przegapiłeś moment odnalezienia konsoli z raportem podczas zaliczania pobocznego questu N7: Laboratorium Cerberusa, to możesz udać się do Okręgowego Biura Zamówień Widm znajdującego się w lokacji [Cytadela: Ambasady na Cytadeli] i zakupić raport za kredyty.

Nagrody za ukończenie questu:

  1. [30 PD]
  2. [1000 kredytów]
  3. Zasób wojenny [Siły hanarów i drelli]