Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mass Effect 3: Mgławica Ateny, Posąg z okresu Hesperia - solucja, opis przejścia Mass Effect 3 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Mass Effect 3 znajduje się opis przejścia mniejszego pobocznego zadania Mgławica Ateny - Posąg z okresu Hesperia. Poniższa solucja objaśnia m.in. gdzie podsłuchać rozmowę asari na temat posągu oraz na jakiej planecie ukryty został poszukiwany posąg.

Zleceniodawca questu: Naukowiec [Cytadela: Przestrzeń publiczna Prezydium]

Sposób odblokowania questu: Szansa na rozpoczęcie tego zadania pojawi się po zaliczeniu głównego questu Priorytet: Cytadela #2.

Quest ten możesz uaktywnić poprzez podsłuchanie rozmowy asari siedzącej na sofie w okolicach banku w lokacji [Cytadela: Przestrzeń publiczna Prezydium] - Mass Effect 3: Mgławica Ateny, Posąg z okresu Hesperia - solucja, opis przejścia - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Quest ten możesz uaktywnić poprzez podsłuchanie rozmowy asari siedzącej na sofie w okolicach banku w lokacji [Cytadela: Przestrzeń publiczna Prezydium]. Z rozmowy dowiesz się, że pani naukowiec pragnie pozyskać tytułowy posąg z Mgławicy Ateny, albowiem zawiera on proteańskie inskrypcje, które mogłyby pomóc przy budowie Tygla.

Powróć na Normandię, otwórz mapę galaktyki i wybierz się do Mgławicy Ateny - Mass Effect 3: Mgławica Ateny, Posąg z okresu Hesperia - solucja, opis przejścia - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Powróć na Normandię, otwórz mapę galaktyki i wybierz się do Mgławicy Ateny. Po dotarciu do celu (system Parnitha) przeleć do sąsiedniego systemu Vernio. Przystąp tu do skanowania okolicy (prawy przycisk myszy), ale musisz się pilnować, bo możesz w ten sposób zwrócić na siebie uwagę Żniwiarzy. Konkretnie musisz zainteresować się planetą Polissa (powyższy screen).

Podleć do oznaczonej przez grę planety i przystąp do jej dokładniejszego skanowania (przytrzymywanie prawego przycisku myszy). Musisz odnaleźć biały punkt i wysłać sondę (lewy przycisk myszy), zdobywając w ten sposób [Posąg z okresu Hesperia]. Powróć z posągiem do lokacji [Cytadela: Przestrzeń publiczna Prezydium] i przekaż go asari.

Uwaga - Jeżeli posąg zdobyłeś jeszcze przed rozpoczęciem tego questu, to będziesz go mógł od razu zaliczyć po tym jak zostanie odblokowany, bo odnalezionego artefaktu nie można w żaden sposób stracić.

Nagrody za ukończenie questu:

  1. [15000 kredytów]
  2. Zasób wojenny [Korpus inżynieryjny Przymierza]