Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mass Effect 3: Cytadela - Ashley Williams - solucja, opis przejścia Mass Effect 3 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Mass Effect 3 znajdziesz opis przejścia pobocznego zadania Cytadela - Ashley Williams. W naszej solucji informujemy o tym gdzie znajduje się szpital, kiedy warto odwiedzać Ashley i jak odblokować ponownie Ashley jako członka drużyny.

Uwaga! Quest ten nie pojawia się w dzienniku Sheparda! Jeżeli w przygodach towarzyszył Ci Kaidan Alenko to zapoznaj się z opisem questu Cytadela: Kaidan Alenko.

Zleceniodawca questu: Komandor Bailey [Cytadela: Dok D24]

Sposób odblokowania questu: Szansa na rozpoczęcie tego zadania pojawi się w trakcie pierwszej wizyty na Cytadeli, czyli po zaliczeniu głównego questu Priorytet: Mars.

Pierwszą wizytę ciężko rannej Ashley możesz złożyć tuż po przybyciu na Cytadelę, a konkretnie po zakończeniu rozmowy z Komandorem Bailey - Mass Effect 3: Cytadela - Ashley Williams - solucja, opis przejścia - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Pierwszą wizytę ciężko rannej Ashley możesz złożyć tuż po przybyciu na Cytadelę, a konkretnie po zakończeniu rozmowy z Komandorem Bailey. Udaj się do windy i potwierdź chęć wybrania się do lokacji [Cytadela: Szpital Huerty]. Po dotarciu na miejsce możesz od razu udać się do sal chorych (sala Ashley to pierwsza po prawej stronie) lub najpierw porozmawiać na temat jej stanu zdrowia z doktor Chakwas i doktor Michel. Możliwe jest też zakupienie prezentu dla Ashley w znajdującym się w klinice Sklepie Sirta (punkty prawości). Same odwiedziny nie wyróżniają się niczym szczególnym.

Zostało jeszcze 58% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie