Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mass Effect 3: Cytadela - Doktor Michel - solucja, opis przejścia Mass Effect 3 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Mass Effect 3 znajdziesz opis przejścia pobocznego zadania Cytadela - Doktor Michel. W naszej solucji informujemy o tym gdzie przebywa pani doktor oraz w jaki sposób można zrekrutować Michel.

Uwaga! Quest ten nie pojawia się w dzienniku Sheparda!

Zleceniodawca questu: Doktor Michel [Cytadela: Szpital Huerty]

Sposób odblokowania questu: Szansa na rozpoczęcie tego zadania pojawi się w trakcie pierwszej wizyty na Cytadeli, czyli po zaliczeniu głównego questu Priorytet: Mars.

Doktor Michel przebywa w poczekalni dla pacjentów lokacji [Cytadela: Szpital Huerty] i możesz z nią porozmawiać dopiero po zakończeniu spotkania z doktor Chakwas - Mass Effect 3: Cytadela - Doktor Michel - solucja, opis przejścia - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Doktor Michel przebywa w poczekalni dla pacjentów lokacji [Cytadela: Szpital Huerty] i możesz z nią porozmawiać dopiero po zakończeniu spotkania z doktor Chakwas. W trakcie rozmowy możesz się wypytać doktor Michel o stan zdrowia Ashley/Kaidana, jak również wystosować propozycję dołączenia przez nią do załogi Normandii. Taki krok jest możliwy tylko dzięki zastosowaniu specjalnej opcji dialogowej prawości (lewa górna) lub egoizmu (lewa dolna). Jeżeli jest to początek kampanii, to prawdopodobnie nie będzie to możliwe, ale nic nie stoi na przeszkodzie żeby doktor Michel odwiedzić w dalszej części gry. Zdecydowanie radzę przmyśleć sam krok, gdyż wyrażenie zgody blokuje możliwość zaproszenia doktor Chakwas, czyli zaliczenia questu Cytadela: Doktor Chakwas.

Nagrody za ukończenie questu:

  1. Nowy członek Normandii: Doktor Michel