Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mass Effect 3: Niedokończone romanse - mężczyzna Mass Effect 3 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Mass Effect 3 znajdują się informacje na temat potencjalnych niedokończonych romansów podczas grania Shepardem - mężczyzną. Informujemy o tym jakie romanse z poprzednich gier z serii nie mają swojej kontynuacji i jakie są powody takiego stanu rzeczy.

Przerwany romans - dlaczego?

W Mass Effect 3 przewija się kilka postaci, z którymi można było romansować w drugiej części serii, ale pomimo tego nie jest możliwe kontynuowanie procesu utrwalania związku - Mass Effect 3: Niedokończone romanse - mężczyzna - Mass Effect 3 - poradnik do gry

W Mass Effect 3 przewija się kilka postaci, z którymi można było romansować w drugiej części serii, ale pomimo tego nie jest możliwe kontynuowanie procesu utrwalania związku. Wynika to tylko i wyłącznie z ich marginalnej roli w wydarzeniach z nowej kampanii. W przypadku gry mężczyzną mowa tu o dwóch postaciach wymienionych w kolejnych podpunktach.

Samara

Samarę spotyka się w trakcie zaliczania zlecanego przez Liarę pobocznego zadania, które związane jest ze zbadaniem klasztoru ardat-yakshi (oczywiście tylko jeśli nadal żyje).

Już po zdetonowaniu bomby gra zaoferuje Ci możliwość powstrzymania Samary przed popełnieniem przestępstwa. Nie wiąże się to niestety z możliwością zacieśnienia z nią stosunków, ale możesz spotkać się z nią w dalszej części gry na Cytadeli, a także porozmawiać z nią podczas pobytu w obozowisku w Londynie w finale gry (nie osobiście, tylko dzięki terminalowi komunikacyjnemu).

Morinth

Morinth w ogóle nie spotyka się w trakcie głównej części kampanii, a co najwyżej możesz od niej otrzymać wiadomość tekstową.

Jeżeli nie zginęła ona w drugiej części serii, to automatycznie pojawia się w finale bitwy jako wróg. Ma to mianowicie miejsce tuż po zniszczeniu działa Hadesu (powyższy screen), zaś sama Morinth zastępuje w roli przeciwnika "zwykłą" banshee.