Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mass Effect 3: Niedokończone romanse - kobieta Mass Effect 3 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Mass Effect 3 znajdują się informacje na temat potencjalnych niedokończonych romansów podczas grania Shepardem - kobietą. Informujemy o tym jakie romanse z poprzednich gier z serii nie mają swojej kontynuacji i jakie są powody takiego stanu rzeczy.

Przerwany romans - dlaczego?

W Mass Effekcie 3 przewija się kilka postaci, z którymi można było romansować w drugiej części serii, ale pomimo tego nie jest możliwe kontynuowanie procesu utrwalania związku - Mass Effect 3: Niedokończone romanse - kobieta - Mass Effect 3 - poradnik do gry

W Mass Effekcie 3 przewija się kilka postaci, z którymi można było romansować w drugiej części serii, ale pomimo tego nie jest możliwe kontynuowanie procesu utrwalania związku. Wynika to tylko i wyłącznie z ich marginalnej roli w wydarzeniach z nowej kampanii. W przypadku gry kobietą mowa tu o dwóch postaciach wymienionych w kolejnych podpunktach.

Thane Krios

Thane'a Kriosa możesz spotkać po zakończeniu głównej misji na Palavenie i otrzymaniu wiadomości zatytułowanej Ten adres nadal działa? (tylko jeśli nie zginął w Mass Effekcie 2).

Udaj się na Cytadelę, a konkretnie do kliniki. Spotkanie z Thane'em możesz rozpocząć od pocałunku (specjalna opcja zachowania), a także zasugerować wybranie się w jakieś ustronne miejsce. Na tym jednak wasze relacje się kończą, albowiem jak zapewne pamiętasz z poprzedniej części serii Thane'owi nie pozostało już wiele czasu.

Niezależnie od tego czy Thane został postrzelony w trakcie misji z odparcia ataku na Cytadelę czy też nie, warto wybrać się ponownie do kliniki by być przy nim w ostatnich chwilach jego życia.

Jacob Taylor

Jacoba Taylora spotyka się w trakcie zaliczania pobocznego zadania (tylko jeśli nadal żyje) związanego z przebywającymi na Arrae byłymi naukowcami Cerberusa.

Okazja do porozmawiania z Jacobem pojawi się jeszcze w trakcie pobytu w placówce naukowej i już wtedy dowiesz się, że w międzyczasie na dobre związał się z doktor Brynn Cole. Nie można odmienić tego stanu rzeczy, choć jeśli będziesz dociekliwy, to dowiesz się, że Jacob nadal żywi uczucia do głównej bohaterki.

Już po uratowaniu naukowców Cerberusa możesz spotkać się z Jacobem, odnajdując go w klinice na Cytadeli i otrzymując od niego radosną wiadomość, że spodziewają się z Brynn narodzin dziecka. Gra przewiduje ponadto możliwość skontaktowania się z Taylorem w finale gry, a konkretnie podczas pobytu w obozowisku w Londynie.