Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mass Effect 3: Garrus Vakarian - romanse, kobieta Mass Effect 3 poradnik, solucja

Ta strona poradnika zawiera wszystkie główne kroki, dzięki którym pomyślnie doprowadzisz do finału romansu z Garrusem Vakarianem grając jako Shepard-kobieta w grze Mass Effect 3. Nasze porady zagwarantują ci to, że w trakcie rozwijania znajomości nie popełnisz błędów, które mogłyby uniemożliwić dalszy romans z Garrusem.

Garrus Vakarian - wstępne wymagania i uwagi na temat romansu

1 - Mass Effect 3: Garrus Vakarian - romanse, kobieta - Mass Effect 3 - poradnik do gry
  1. Z oczywistych względów z Garrusem Vakarianem możesz nawiązać romans tylko jeśli nie zginął w finale gry Mass Effect 2.
  2. Gra nie pozwala na rozpoczynanie romansu z Garrusem od zera, tak więc jedynym rozwiązaniem jest kontynuowanie związku zapoczątkowanego w drugiej części serii (nie można tego w żaden sposób zmienić ani nadrobić zaległości).

Rozpoczęcie i przebieg znajomości / romansu

Z Garrusem po raz pierwszy spotkasz się podczas rozgrywania głównej misji na jednym z księżyców Palavenu - jego opis przejścia znajdziesz na stronie Priorytet: Palaven w naszym poradniku - Mass Effect 3: Garrus Vakarian - romanse, kobieta - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Z Garrusem po raz pierwszy spotkasz się podczas rozgrywania głównej misji na jednym z księżyców Palavenu - jego opis przejścia znajdziesz na stronie Priorytet: Palaven w naszym poradniku.

Na spokojnie będziecie mogli odświeżyć znajomość sobie dopiero po znalezieniu się na pokładzie Normandii. Odwiedź Garrusa, który będzie przebywał w tym samym miejscu co w drugiej części serii, czyli w centrali artyleryjskiej. W trakcie spotkania ujawnij swoje zainteresowanie Garrusem, całując turianina na potwierdzenie swoich uczuć. Warto w tym miejscu dodać, iż wspomniany pocałunek nie jest to równoznaczny z zawarciem "oficjalnego" związku, bo ostateczną w sprawie relacji z Garrusem podejmiesz dopiero w dalszej części gry.

Warto teraz przystąpić do procesu budowania pozytywnych relacji z Garrusem, odwiedzając go po każdej zakończonej głównej misji. W szczególności radzę zainteresować się rozmową, w trakcie której turianin zdradzi, iż obawia się o los swoich bliskich, którzy pozostali na zaatakowanym przez Żniwiarzy Palavenie.

Finał romansu z Garrusem

Do finału budowania relacji z Garrusem dojdzie jakiś czas po zakończeniu głównej misji z odparcia ataku sił Cerberusa na Cytadelę - Mass Effect 3: Garrus Vakarian - romanse, kobieta - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Do finału budowania relacji z Garrusem dojdzie jakiś czas po zakończeniu głównej misji z odparcia ataku sił Cerberusa na Cytadelę. Powinieneś mianowicie otrzymać wiadomość od Garrusa zatytułowaną Może przerwa?, w której zaproszony zostaniesz o spotkanie się z turianinem na Cytadeli.

Wybierz się do doku D24, odszukaj Garrusa i zagadaj do niego celem wzięcia udziału w swego rodzaju wycieczce krajoznawczej. Po dotarciu do punktu widokowego potwierdź ostatecznie chęć wejścia z nim w poważniejszy związek (pocałunek) oraz weź udział w nietypowym pojedynku strzeleckim (warto pozwolić Garrusowi wygrać, pudłując w samej końcówce).

Na spędzenie nocy z Garrusem możesz liczyć niedługo przed wzięciem udziału w misji dotyczącej ataku na główną siedzibę Cerberusa - Mass Effect 3: Garrus Vakarian - romanse, kobieta - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Na spędzenie nocy z Garrusem możesz liczyć niedługo przed wzięciem udziału w misji dotyczącej ataku na główną siedzibę Cerberusa. Z Garrusem możesz ponadto spotkać się po dotarciu do obozowiska w Londynie w trakcie zaliczania finałowej części kampanii (powyższy screen).