Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mass Effect 3: Cytadela - Aethyta - solucja, opis przejścia Mass Effect 3 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Mass Effect 3 znajdziesz opis przejścia pobocznego zadania Cytadela - Aethyta. W naszej solucji informujemy o tym gdzie przebywa Aethyta oraz jak zachować się podczas spotkania z Liarą.

Uwaga! Quest ten nie pojawia się w dzienniku Sheparda!

Zleceniodawca questu: Aethyta [Cytadela: Przestrzeń publiczna Prezydium]

Sposób odblokowania questu: Szansa na wykonanie tego zadania pojawi się po zaliczeniu głównego questu Priorytet: Sur'Kesh.

Aethyta przebywa w kawiarni Apollo w lokacji [Cytadela: Przestrzeń publiczna Prezydium] i gra pozwoli Ci porozmawiać z nią w trakcie jednej z kolejnych wizyt na Cytadeli - Mass Effect 3: Cytadela - Aethyta - solucja, opis przejścia - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Aethyta przebywa w kawiarni Apollo w lokacji [Cytadela: Przestrzeń publiczna Prezydium] i gra pozwoli Ci porozmawiać z nią w trakcie jednej z kolejnych wizyt na Cytadeli. W trakcie rozmowy dowiesz się, że Aethyta jest ojcem Liary. Warto dodać, że pojawi się okazja do odpalenia specjalnej opcji zachowania prawości (prawy przycisk myszy) oraz egozimu (lewy przycisk myszy).

Po zakończonej rozmowie warto porozmawiać z siedzącą przy jednym ze stolików Liarą. Co ciekawe, będzie ona wiedziała o swoim ojcu, przy czym decyzję w sprawie bliższego poznania Aethyty możesz oddać w jej ręce lub nakłonić ją do spotkania się ze swoim krewnym.

Nagrody za ukończenie questu:

  1. Zasób wojenny [Druga Flota asari]