Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mass Effect 3: Dekuuna, Ewakuacja elkorów - solucja, opis przejścia Mass Effect 3 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Mass Effect 3 znajduje się opis przejścia mniejszego pobocznego zadania Dekuuna - Ewakuacja elkorów. Poniższa solucja objaśnia m.in. gdzie przebywa ambasador elkorów na Cytadeli oraz gdzie w galaktyce znajduje się flotylla elkorów nadająca się do ewakuacji.

Zleceniodawca questu: Ambasador [Cytadela: Ambasady na Cytadeli]

Sposób odblokowania questu: Szansa na rozpoczęcie tego zadania pojawi się po zaliczeniu głównego questu Priorytet: Rannoch.

Quest ten możesz uaktywnić poprzez zainicjowanie krótkiej rozmowy z ambasadorem elkorów przebywającym na prawo od wyjścia z windy w lokacji [Cytadela: Ambasady na Cytadeli] - Mass Effect 3: Dekuuna, Ewakuacja elkorów - solucja, opis przejścia - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Quest ten możesz uaktywnić poprzez zainicjowanie krótkiej rozmowy z ambasadorem elkorów przebywającym na prawo od wyjścia z windy w lokacji [Cytadela: Ambasady na Cytadeli]. W trakcie rozmowy poproszony zostaniesz o pomoc w ewakuacji wojowników oraz cywilów z systemu zamieszkiwanego przez elkorów.

Zostało jeszcze 56% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie