Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mass Effect 3: Rannoch, Admirał Koris - solucja, opis przejścia Mass Effect 3 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Mass Effect 3 znajdziesz opis przejścia głównego questu Rannoch - Admirał Koris. Poniższa solucja zawiera wskazówki m.in. jak dotrzeć na miejsce katastrofy, jak walczyć z piro gethami, jak sabotować działa AA, jak korzystać ze stacjonarnych działek i jak zachować się w trakcie spotkania z admirałem Korisem.

Wylądowanie obok miejsca katastrofy na Rannoch

Zleceniodawca questu: Quariańscy admirałowie [Normandia SR-2: Centrum Informacji Bojowych]

Sposób odblokowania questu: Zadanie to otrzymasz automatycznie po zaliczeniu questu Priorytet: Pancernik gethów.

Uwaga! Wykonanie omawianego zadania pozwoli Ci na awansowanie do właściwej części głównego questu Priorytet: Rannoch. Warto jednocześnie zaznaczyć, iż równolegle odblokowywany jest quest Rannoch: Eskadry myśliwskie gethów, który pozwala na uzyskanie tego samego rezultatu.

Jeżeli zaliczyłeś już wspomniany alternatywny quest i tym samym awansowałeś do dalszej części kampanii, to nie powinieneś mimo wszystko ignorować wyprawy mającej na celu uratowanie admirała Korisa. Przemawia za tym to, że jej ukończenie wiąże się ze zdobyciem między innymi punktów doświadczenia, nowych ulepszeń oraz cennych zasobów wojennych.

Otwórz mapę świata i wybierz się do Mgławicy Perseusza - Mass Effect 3: Rannoch, Admirał Koris - solucja, opis przejścia - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Otwórz mapę świata i wybierz się do Mgławicy Perseusza. Po dotarciu do celu (system Tikkun) podleć do planety Rannoch.

Uwaga - Jeżeli na powierzchni planety znajdują się aktualnie inne interaktywne punkty, to upewnij się, że wybrałeś ten właściwy, czyli Quariańska kapsuła (powyższy screen).

Zaczekaj aż zostaniesz przetransportowany do lokacji [Rannoch: Miejsce katastrofy], wysłuchując po drodze rozmowy i oglądając cut-scenkę z uniknięcia ostrzału ze strony kontrolowanych przez gethy dział przeciwlotniczych.

Początek przeprawy w stronę wieży gethów

Ruszaj w stronę widocznej w oddali wieży gethów - Mass Effect 3: Rannoch, Admirał Koris - solucja, opis przejścia - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Ruszaj w stronę widocznej w oddali wieży gethów. Na przeciwników wpadniesz dopiero po dotarciu do niewielkiego obozowiska i dobrze byłoby zaatakować gethy z zaskoczenia.

Zauważ, że w bitwie tej po raz pierwszy wezmą udział piro gethy, czyli maszyny wyposażone w miotacze ognia. Z oczywistych względów należy trzymać je na dystans, gdyż tylko w bezpośrednich starciach stanowią poważne zagrożenie. Po zakończonych walkach zbadaj obozowisko i jego okolice, odnajdując części getha [2500 kredytów], wrak [2500 kredytów] i martwego quarianina.

Możesz ruszać dalej, przy czym uważaj na pojawiające się także i w tej misji miny, które należy omijać lub przedwcześnie detonować - Mass Effect 3: Rannoch, Admirał Koris - solucja, opis przejścia - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Możesz ruszać dalej, przy czym uważaj na pojawiające się także i w tej misji miny, które należy omijać lub przedwcześnie detonować.

Nieco dalej odnajdziesz karabin snajperski [Oszczep I] i dobrze byłoby go wybrać z poziomu inwentarza, bo może Ci się już wkrótce bardzo przydać. Zbliż się do miejsca z płonącym wrakiem, gdzie zauważysz nowe gethy. Bardzo pomocna może się tu okazać właśnie pozyskana niedawno snajperka, choć i bez niej można sobie poradzić z maszynami. W obu przypadkach dobrze jest wykorzystywać na swoją korzyść różnicę wysokości.

Po zlikwidowaniu widocznych gethów zbliż się do płonącego wraku, ale uważaj na kilka kolejnych maszyn, które dość niespodziewanie tu wylądują - Mass Effect 3: Rannoch, Admirał Koris - solucja, opis przejścia - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Po zlikwidowaniu widocznych gethów zbliż się do płonącego wraku, ale uważaj na kilka kolejnych maszyn, które dość niespodziewanie tu wylądują.

Możesz już wznowić przemarsz w kierunku wieży. Po dotarciu do celu porozstawiaj drużynę za okolicznymi zasłonami (najlepiej po jednym członku drużyny przy lewej ścieżce i prawej metalowej kładce) i dopiero wtedy zaatakuj gethy z zaskoczenia. Uważaj w szczególności na te maszyny, które będą rozstawione w pobliżu konsoli sterowania działkiem po prawej stronie, nie pozwalając im na prowadzenie skutecznego ostrzału.

Zostało jeszcze 67% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie