Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mass Effect 3: Małpia Grań, Sztandar Pierwszego Regimentu - solucja Mass Effect 3 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Mass Effect 3 znajduje się opis przejścia mniejszego pobocznego zadania Małpia Grań - Sztandar Pierwszego Regimentu. Poniższa solucja objaśnia m.in. jak można dowiedzieć się o tytułowym sztandarze oraz gdzie znaleźć go na mapie galaktyki.

Zleceniodawca questu: Funkcjonariusz [Cytadela: Bar Czyściec]

Sposób odblokowania questu: Szansa na rozpoczęcie tego zadania pojawi się po zaliczeniu głównego questu Priorytet: Palaven.

W trakcie jednej z powtórnych wizyt na Cytadeli odszukaj turiańskiego funkcjonariusza w lokacji [Cytadela: Bar Czyściec] i podsłuchaj jego rozmowy z dwoma innymi postaciami - Mass Effect 3: Małpia Grań, Sztandar Pierwszego Regimentu - solucja - Mass Effect 3 - poradnik do gry

W trakcie jednej z powtórnych wizyt na Cytadeli odszukaj turiańskiego funkcjonariusza w lokacji [Cytadela: Bar Czyściec] i podsłuchaj jego rozmowy z dwoma innymi postaciami. Spotkanie będzie dotyczyło chęci pozyskania tytułowego sztandaru, który byłby pomocny w podniesieniu morale i który znajduje się na jednej z planet w układzie Małpia Grań.

Powróć na Normandię, otwórz mapę galaktyki i wybierz się do Małpiej Grani - Mass Effect 3: Małpia Grań, Sztandar Pierwszego Regimentu - solucja - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Powróć na Normandię, otwórz mapę galaktyki i wybierz się do Małpiej Grani. Po dotarciu do celu (system Trebia) przeleć do sąsiedniego systemu Castellus. Przystąp tu do skanowania okolicy (prawy przycisk myszy), ale musisz się pilnować, bo możesz w ten sposób zwrócić na siebie uwagę Żniwiarzy. Konkretnie musisz zainteresować się planetą Digeris (powyższy screen).

Podleć do oznaczonej przez grę planety i przystąp do jej dokładniejszego skanowania (przytrzymywanie prawego przycisku myszy). Musisz odnaleźć biały punkt i wysłać sondę (lewy przycisk myszy), zdobywając w ten sposób [Sztandar Pierwszego Regimentu]. Powróć ze sztandarem do lokacji [Cytadela: Bar Czyściec] i przekaż go funkcjonariuszowi.

Uwaga - Jeżeli artefakt zdobyłeś jeszcze przed rozpoczęciem tego questu, to będziesz go mógł od razu zaliczyć po tym jak zostanie odblokowany, bo odnalezionego artefaktu nie można w żaden sposób stracić.

Nagrody za ukończenie questu:

  1. [15000 kredytów]
  2. Zasób wojenny [Siódma Flota turian]