Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mass Effect 3: Kaidan Alenko - romanse, kobieta Mass Effect 3 poradnik, solucja

Ta strona poradnika zawiera wszystkie główne kroki, dzięki którym pomyślnie doprowadzisz do finału romansu z Kaidanem Alenko grając jako Shepard-kobieta w grze Mass Effect 3. Nasze porady zagwarantują ci to, że w trakcie rozwijania znajomości nie popełnisz błędów, które mogłyby uniemożliwić dalszy romans z Kaidanem.

Kaidan Alenko - wstępne wymagania i uwagi na temat romansu

1 - Mass Effect 3: Kaidan Alenko - romanse, kobieta - Mass Effect 3 - poradnik do gry
  1. Z oczywistych względów z Kaidanem możesz nawiązać romans tylko jeśli nie zginął w pierwszej części serii (mogło to mieć miejsce w trakcie rozgrywania misji na Virmirze).
  2. To czy romansowałeś z Kaidanem w Mass Effect 1 nie ma wpływu na to czy uda Ci się związać z nim w trakcie nowej kampanii.

Rozpoczęcie i przebieg znajomości / romansu

Kaidana spotkasz jeszcze w trakcie rozgrywania prologu, ale na pierwszą wspólną misję wyruszycie po dotarciu do placówki znajdującej się na Marsie - to główny quest Priorytet: Mars - Mass Effect 3: Kaidan Alenko - romanse, kobieta - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Kaidana spotkasz jeszcze w trakcie rozgrywania prologu, ale na pierwszą wspólną misję wyruszycie po dotarciu do placówki znajdującej się na Marsie - to główny quest Priorytet: Mars. Już wtedy warto przystąpić do budowania relacji, w nieagresywny sposób odcinając się od jakichkolwiek powiązań z Cerberusem.

Kaidan odniesie poważne obrażenia w końcówce misji na Marsie i zostanie przetransportowany do kliniki na Cytadeli. Polecam od razu złożyć mu wizytę (powyższy screen), przy okazji kupując dla niego prezent w lokalnym sklepie Sirta.

Kolejny raz dobrze byłoby odwiedzić Kaidana po zakończeniu głównego zadania na Palavenie, życząc mu szybkiego powrotu do zdrowia i w pozytywny sposób komentując wieści o otrzymaniu przez niego propozycji zostania Widmem.

Wyczekuj następnie momentu otrzymania wiadomości od Kaidana zatytułowanej Status Widma potwierdzony, po raz ostatni spotykając się z nim w klinice. Możesz już w tym momencie wstępnie zaprosić Kaidana na Normandię. Warto dodać, że w trakcie jednej z wizyt w klinice Kaidan może poruszyć temat byłych związków głównej bohaterki, choć nie pogrzebie to szans rozpoczęcia z nim związku.

Do kolejnego spotkania z Kaidanem dojdzie dopiero w końcówce głównego zadania związanego z odparciem ataku Cerberusa na Cytadelę - Mass Effect 3: Kaidan Alenko - romanse, kobieta - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Do kolejnego spotkania z Kaidanem dojdzie dopiero w końcówce głównego zadania związanego z odparciem ataku Cerberusa na Cytadelę. Ważnym momentem jest konfrontacja z Udiną oraz Kaidanem. Musisz się pilnować żeby nie zastrzelić Kaidana ani go do siebie zrazić, starając się go przekonać o swojej niewinności.

Przy próbie powrotu na Normandię wpadniesz raz jeszcze na Kaidana (powyższy screen) i kluczowe dla dalszego rozwoju wydarzeń jest to żeby zaprosić go oficjalnie do drużyny, albowiem w dalszej części gry byłoby to już niemożliwe.

Finał romansu z Kaidanem

Od momentu dołączenia przez Kaidana do załogi Normandii (i głównej drużyny) możesz na dobre rozpocząć proces budowania z nim pozytywnych relacji - Mass Effect 3: Kaidan Alenko - romanse, kobieta - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Od momentu dołączenia przez Kaidana do załogi Normandii (i głównej drużyny) możesz na dobre rozpocząć proces budowania z nim pozytywnych relacji. Polecam przede wszystkim spotkać się z nim na Normandii celem odbycia dłuższej rozmowy (powyższy screen). Oprócz tego rozglądaj się za Kaidanem podczas powrotów na Cytadelę.

Do finału budowania relacji z Kaidanem dojdzie właśnie w trakcie jednej z wizyt na Cytadeli kiedy to spotkasz go w kawiarni Apollo w obszarze Prezydium. Zainicjuj rozmowę i właściwie ją poprowadź, potwierdzając chęć wejścia w poważniejszy związek, co powinno zostać nagrodzone pocałunkiem.

Na spędzenie nocy z Kaidanem możesz liczyć niedługo przed wzięciem udziału w misji dotyczącej ataku na główną siedzibę Cerberusa, zaś do ostatniej rozmowy z nim dojdzie podczas rozgrywania finałowego etapu w Londynie.