Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mass Effect 3: Gromada Nimbus, Biblioteka Ashy - solucja, opis przejścia Mass Effect 3 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Mass Effect 3 znajduje się opis przejścia mniejszego pobocznego zadania Gromada Nimbus - Biblioteka Ashy. Poniższa solucja objaśnia m.in. gdzie podsłuchać rozmowę trenerki wojskowej i na jakiej planecie można odnaleźć tytułową bibliotekę.

Zleceniodawca questu: Trenerka wojskowa [Cytadela: Bar Czyściec]

Sposób odblokowania questu: Szansa na rozpoczęcie tego zadania pojawi się po zaliczeniu głównego questu Priorytet: Cytadela #2.

Quest ten możesz uaktywnić poprzez podsłuchanie rozmowy trenerki wojskowej, którą spotkasz niedaleko schodów prowadzących do górnego baru w lokacji [Cytadela: Bar Czyściec] - Mass Effect 3: Gromada Nimbus, Biblioteka Ashy - solucja, opis przejścia - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Quest ten możesz uaktywnić poprzez podsłuchanie rozmowy trenerki wojskowej, którą spotkasz niedaleko schodów prowadzących do górnego baru w lokacji [Cytadela: Bar Czyściec]. Z rozmowy dowiesz się, że trenerka pragnie pozyskać święte teksty z tytułowej biblioteki znajdującej się w Gromadzie Nimbus.

Powróć na Normandię, otwórz mapę galaktyki i wybierz się do układu Gimbus - Mass Effect 3: Gromada Nimbus, Biblioteka Ashy - solucja, opis przejścia - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Powróć na Normandię, otwórz mapę galaktyki i wybierz się do układu Gimbus. Po dotarciu do celu (system Pelion) przeleć do sąsiedniego systemu Agaiou. Przystąp tu do skanowania okolicy (prawy przycisk myszy), ale musisz się pilnować, bo możesz w ten sposób zwrócić na siebie uwagę Żniwiarzy. Konkretnie musisz zainteresować się planetą Carcosa (powyższy screen).

Podleć do oznaczonej przez grę planety i przystąp do jej dokładniejszego skanowania (przytrzymywanie prawego przycisku myszy). Musisz odnaleźć biały punkt i wysłać sondę (lewy przycisk myszy), zdobywając w ten sposób artefakt [Biblioteka Ashy]. Powróć z tekstami do lokacji [Cytadela: Bar Czyściec] i przekaż je trenerce.

Uwaga - Jeżeli artefakt zdobyłeś jeszcze przed rozpoczęciem tego questu, to będziesz go mógł od razu zaliczyć po tym jak zostanie odblokowany, bo odnalezionego artefaktu nie można w żaden sposób stracić.

Nagrody za ukończenie questu:

  1. [15000 kredytów]
  2. Zasób wojenny [Szósta Flota asari]