Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mass Effect 3: Cytadela, Trucizna Cerberusa na turian - solucja, opis przejścia Mass Effect 3 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Mass Effect 3 znajduje się opis przejścia mniejszego pobocznego zadania Cytadela - Trucizna Cerberusa na turian. Poniższa solucja objaśnia m.in. gdzie znaleźć dane o turiańskiej toksynie oraz gdzie można porozmawiać z lekarzem, który chce uleczyć turiańskiego generała.

Zleceniodawca questu: brak [Gellix: Laboratorium naukowe] lub lekarz [Cytadela: Szpital Huerty]

Sposób odblokowania questu: Szansa na rozpoczęcie tego zadania pojawi się podczas zaliczania pobocznego questu Arrae: Byli pracownicy naukowi Cerberusa lub podczas wizyty na Cytadeli po zakończeniu głównego questu Priorytet: Cytadela #2.

Quest ten możesz uaktywnić na dwa sposoby - Mass Effect 3: Cytadela, Trucizna Cerberusa na turian - solucja, opis przejścia - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Quest ten możesz uaktywnić na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest zajęcie się eksploracją placówki badawczej w lokacji [Gellix: Laboratorium naukowe] w ramach pobocznego questu Arrae: Byli pracownicy naukowi Cerberusa (jego opis przejścia znajdziesz w rozdziale Zadania poza Cytadelą).

Musisz mianowicie dotrzeć do górnego pomieszczenia bezpiecznej części bazy (początkowa część questu), w którym przebywają naukowcy i rozejrzeć się za mikroskopem z danymi o turiańskiej toksynie (powyższy screen).

Uwaga - Do bazy naukowców nie można powrócić w dalszej części gry.

Drugi sposób to wysłuchanie narzekań lekarza przebywającego w gabinetach zabiegowych w lokacji [Cytadela: Szpital Huerty] - Mass Effect 3: Cytadela, Trucizna Cerberusa na turian - solucja, opis przejścia - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Drugi sposób to wysłuchanie narzekań lekarza przebywającego w gabinetach zabiegowych w lokacji [Cytadela: Szpital Huerty]. Z rozmowy dowiesz się, że lekarz szuka sposobu wyleczenia turiańskiego generała, który został dźgnięty zatrutym ostrzem przez jednego z żołnierzy Cerberusa. Niezależnie od wybranego wariantu zachowania musisz przekazać lekarzowi pozyskane dane na temat toksyny.

Uwaga - Jeżeli przegapiłeś moment odnalezienia mikroskopu podczas zaliczania pobocznego questu Arrae: Byli pracownicy naukowi Cerberusa, to możesz udać się do Okręgowego Biura Zamówień Widm znajdującego się w lokacji [Cytadela: Ambasady na Cytadeli] i zakupić go za kredyty.

Nagrody za ukończenie questu:

  1. [30 PD]
  2. [1000 kredytów]
  3. Zasób wojenny [Szósta Flota turian]