Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mass Effect 3: Cytadela - Kelly Chambers - solucja, opis przejścia Mass Effect 3 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Mass Effect 3 znajdziesz opis przejścia pobocznego zadania Cytadela - Kelly Chambers. W naszej solucji informujemy o tym w jakich okolicznościach można spotkać Kelly na Cytadeli oraz jak zachować się w trakcie spotkania (ważny wybór).

Uwaga! Quest ten nie pojawia się w dzienniku Sheparda!

Zleceniodawca questu: Kelly Chambers [Cytadela: Port - Obszar tymczasowy]

Sposób odblokowania questu: Szansa na wykonanie tego zadania pojawi się po zaliczeniu głównego questu Priorytet: Palaven.

Kelly przebywa w lokacji [Cytadela: Port - Obszar tymczasowy], a konkretnie w ładowni B, przy czym pojawi się tylko jeśli w poprzedniej części serii zaprosiłeś ją do swojej kajuty kapitańskiej na kolację i tylko jeśli Kelly nadal żyje (mogła zginąć w bazie Zbieraczy) - Mass Effect 3: Cytadela - Kelly Chambers - solucja, opis przejścia - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Kelly przebywa w lokacji [Cytadela: Port - Obszar tymczasowy], a konkretnie w ładowni B, przy czym pojawi się tylko jeśli w poprzedniej części serii zaprosiłeś ją do swojej kajuty kapitańskiej na kolację i tylko jeśli Kelly nadal żyje (mogła zginąć w bazie Zbieraczy).

Najważniejszą częścią rozmowy z Kelly jest ostatni wybór opcji dialogowej (powyższy screen) - Mass Effect 3: Cytadela - Kelly Chambers - solucja, opis przejścia - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Najważniejszą częścią rozmowy z Kelly jest ostatni wybór opcji dialogowej (powyższy screen).

Wybór górnej opcji jest równoznaczny z wyrażeniem swojej aprobaty wobec tego żeby Kelly nadal pomagała uchodźcom. W takiej sytuacji zostanie ona jednak w niedalekiej przyszłości wytropiona przez siły Cerberusa i zginie w wyniku wydarzeń mających miejsce w trakcie przechodzenia głównego questu Priorytet: Cytadela #2.

O wiele lepszym rozwiązaniem jest dolna opcja dialogowa, czyli poradzenie Kelly żeby zmieniła tożsamość. W takiej sytuacji dziewczyna ujdzie z życiem i będziesz się z nią mógł ponownie spotkać po zaliczeniu wspomnianego wyżej questu na Cytadeli.