Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mass Effect 3: Kelly Chambers - romanse, kobieta Mass Effect 3 poradnik, solucja

Ta strona poradnika zawiera wszystkie główne kroki, dzięki którym pomyślnie doprowadzisz do finału romansu z Kelly Chambers grając jako Shepard-kobieta w grze Mass Effect 3. Nasze porady zagwarantują ci to, że w trakcie rozwijania znajomości nie popełnisz błędów, które mogłyby uniemożliwić dalszy romans z Kelly.

Kelly Chambers - wstępne wymagania i uwagi na temat romansu

1 - Mass Effect 3: Kelly Chambers - romanse, kobieta - Mass Effect 3 - poradnik do gry
  1. Z oczywistych względów z Kelly Chambers możesz nawiązać romans tylko jeśli nie zginęła w finale Mass Effect 2.
  2. Związek ma charakter homoseksualny.
  3. Gra nie pozwala na rozpoczynanie romansu z Kelly od zera, tak więc jedynym rozwiązaniem jest kontynuowanie związku zapoczątkowanego w drugiej części serii (nie można tego w żaden sposób zmienić ani nadrobić zaległości).

Rozpoczęcie i przebieg znajomości / romansu

Do pierwszego spotkania z Kelly możesz doprowadzić gdy tylko znajdziesz się na Cytadeli po zakończeniu misji na Marsie - omówiliśmy to na stronie Cytadela: Kelly Chambers w naszym opisie przejścia - Mass Effect 3: Kelly Chambers - romanse, kobieta - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Do pierwszego spotkania z Kelly możesz doprowadzić gdy tylko znajdziesz się na Cytadeli po zakończeniu misji na Marsie - omówiliśmy to na stronie Cytadela: Kelly Chambers w naszym opisie przejścia.

Udaj się mianowicie do obozu uchodźców w porcie tymczasowym i odszukaj Kelly w ładowni B (powinna stać do Ciebie plecami), inicjując z nią rozmowę.

Już na samym początku rozmowy warto się z nią uściskać (powyższy screen). Najważniejszą częścią tego spotkania jest jednak to żeby nakłonić Kelly do zmiany tożsamości (dolna opcja dialogowa), dzięki czemu nie zostanie wytropiona przez siły Cerberusa. Nie możesz pod żadnym pozorem pominąć tego kroku, bo w przeciwnym wypadku Kelly zostanie w niedalekiej przyszłości zdemaskowana i zginie (miałoby to miejsce podczas ataku Cerberusa na Cytadelę).

Uwaga! Jeżeli nie możesz odnaleźć Kelly w obozie uchodźców, to najprawdopodobniej nie rozwinąłeś z nią w prawidłowy romansu w poprzedniej części serii (należało zaprosić ją na kolację i musiała wykonać taniec). Nie można niestety nic na to poradzić.

Do kolejnych dwóch spotkań z Kelly warto doprowadzić jeszcze przed rozpoczęciem głównej misji na Tuchance - Mass Effect 3: Kelly Chambers - romanse, kobieta - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Do kolejnych dwóch spotkań z Kelly warto doprowadzić jeszcze przed rozpoczęciem głównej misji na Tuchance. Już w trakcie pierwszej rozmowy Kelly powinna mieć zmieniony wizerunek (powyższy screen) i warto oczywiście postarać się o jakiś komplement.

Tematem przewodnim drugiego spotkania są z kolei wyrzuty sumienia Kelly spowodowane "szpiegowaniem" dla Cerberusa w poprzedniej części serii. Musisz oczywiście wybrać górną opcję dialogową, stwierdzając, że nie postępowała źle, a jedynie była nieświadoma prawdziwych intencji Człowieka Iluzji.

Finał romansu z Kelly

Jeżeli w poprawny sposób nakłoniłeś Kelly do zmiany tożsamości, to możesz się z nią ponownie spotkać już po zakończeniu zadania z odparciu ataku Cerberusa na Cytadelę - Mass Effect 3: Kelly Chambers - romanse, kobieta - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Jeżeli w poprawny sposób nakłoniłeś Kelly do zmiany tożsamości, to możesz się z nią ponownie spotkać już po zakończeniu zadania z odparciu ataku Cerberusa na Cytadelę. Kelly powinna przebywać w tym samym miejscu i będzie wdzięczna za uratowanie jej życia, dzieląc się informacjami, iż Cerberus próbował ją wytropić.

Możesz już na spokojnie wznowić proces budowania pozytywnych relacji z Kelly, regularnie odwiedzając ją po ukańczanych misjach. Finał nastąpi w trakcie rozmowy, w której Kelly zapyta się głównej bohaterki o to czy ma kogoś specjalnego w swoim życiu i należy oczywiście właśnie ją wytypować. O tym, że właściwie poprowadziłeś rozmowę przekonasz się otrzymując od Kelly zaproszenie wejścia do znajdującego się za jej plecami kontenera oraz medalion będący pamiątką z pierwszego spotkania z panią Shepard.