Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mass Effect 3: Aria - Zaćmienie - solucja, opis przejścia Mass Effect 3 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Mass Effect 3 znajdziesz opis przejścia pobocznego questu Aria - Zaćmienie. To jedno z 3 dodatkowych zadań zlecanych przez Arię T'Loak. Nasza solucja podpowiada m.in. gdzie więziona jest Jona Sederis oraz jak zachować się w sprawie jej potencjalnego oswobodzenia.

Zleceniodawca questu: Aria T'Loak [Cytadela: Bar Czyściec]

Sposób odblokowania questu: Zadanie to otrzymasz automatycznie po zaliczeniu pobocznego questu Cytadela: Aria T'Loak.

Do wykonywania tego zadania możesz przystąpić po spotkaniu się z Arią TLoak w lokacji [Cytadela: Bar Czyściec] i dotyczy ono namówienia Zaćmienia do udzielenia wsparcia w wojnie ze Żniwiarzami - Mass Effect 3: Aria - Zaćmienie - solucja, opis przejścia - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Do wykonywania tego zadania możesz przystąpić po spotkaniu się z Arią T'Loak w lokacji [Cytadela: Bar Czyściec] i dotyczy ono namówienia Zaćmienia do udzielenia wsparcia w wojnie ze Żniwiarzami.

Plan zakłada oswobodzenie przetrzymywanej w areszcie Jony Sederis - przywódczyni Zaćmienia. W celu rozwiązania tego problemu udaj się na spotkanie z komandorem Baileyem przebywającym w swoim biurze w lokacji [Cytadela: Ambasady na Cytadeli]. Niezależnie od tego czy zażądasz wypuszczenia Jony czy zachowasz neutralną postawę Bailey wyśle Cię do posterunku SOC, tak byś mógł osobiście przesłuchać Jonę i wydać werdykt.

Udaj się do lokacji [Cytadela: Przestrzeń publiczna Prezydium], a konkretnie do posterunku SOC znajdującego się w południowo-wschodniej części tego obszaru - Mass Effect 3: Aria - Zaćmienie - solucja, opis przejścia - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Udaj się do lokacji [Cytadela: Przestrzeń publiczna Prezydium], a konkretnie do posterunku SOC znajdującego się w południowo-wschodniej części tego obszaru. Porozmawiaj z asystentem SOC i zaczekaj aż zorganizuje on wideokonferencję z więzioną Joną. To w jaki sposób zachowasz się w trakcie rozmowy nie odegra żadnej roli. Decyzję będziesz natomiast musiał podjąć po jej zakończeniu.

Jeżeli nie masz nic przeciwko wypuszczeniu psychopatki (egoizm), to wybierz prawą dolną opcję dialogową, doprowadzając do natychmiastowego zakończenia questu.

Jeżeli nie masz zamiaru wypuszczać Jony na wolność (prawość), to w trakcie rozmowy z Baileyem wybierz prawą górną opcję dialogową - Mass Effect 3: Aria - Zaćmienie - solucja, opis przejścia - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Jeżeli nie masz zamiaru wypuszczać Jony na wolność (prawość), to w trakcie rozmowy z Baileyem wybierz prawą górną opcję dialogową. W tej sytuacji czeka Cię jeszcze jedno spotkanie i w tym celu musisz wybrać się do lokacji [Cytadela: Port - Obszar tymczasowy]. Odszukaj Sayna w ładowni A i porozmawiaj z nim. W trakcie rozmowy musisz nakłonić Sayna do tego by pod nieobecność Jony przejął kontrolę nad Zaćmieniem. Rozmówca obieca skontaktować się w tej sprawie z Arią. Warto dodać, że quest w tym przypadku nie dobiegnie od razu końca, bo dopiero po kilku chwilach (prawdopodobnie przy próbie opuszczenia portu) skontaktuje się z Tobą komandor Bailey.

Nagrody za ukończenie questu:

  1. [210 PD]
  2. [5000 kredytów]
  3. Zasób wojenny [Flota Terminusa]