Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mass Effect 3: Priorytet, Horyzont - solucja, opis przejścia Mass Effect 3 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Mass Effect 3 znajdziesz opis przejścia głównego questu Priorytet - Horyzont. Nasza solucja podpowiada m.in. kiedy można odwiedzić Horyzont, gdzie odnajdywać nagrania Mirandy/Oriany, jak pokonać dwóch brutali oraz jak zachować się w scenie z Henrym Lawsonem i jakie konsekwencje może mieć podjęta decyzja.

Dotarcie do Sanktuarium na planecie Horyzont

Zleceniodawca questu: Specjalistka Traynor [Normandia SR-2: Centrum Informacji Bojowych]

Sposób odblokowania questu: Zadanie to otrzymasz automatycznie po zaliczeniu questu Priorytet: Thessia.

Otwórz mapę galaktyki i wybierz się do Morza Cieni - Mass Effect 3: Priorytet, Horyzont - solucja, opis przejścia - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Otwórz mapę galaktyki i wybierz się do Morza Cieni. Po dotarciu do celu (system Iera) podleć do planety Horyzont (powyższy screen) i zdecyduj się na wylądowanie na jej powierzchni, biorąc podczas podróży promem udział w rozmowie na temat gromadzącego uchodźców lokalnego sanktuarium, z którym utracono łączność. Wysłuchaj następnie wysyłanego z placówki komunikatu z ostrzeżeniem.

Warto przy okazji zaznaczyć, że cały ten quest jest związany z rodziną Lawsonów, tak więc jeśli Miranda nie zginęła, to dobrze byłoby przypomnieć sobie wcześniejsze spotkania z nią na Cytadeli (poboczny quest Cytadela: Miranda Lawson - jego opis przejścia znajdziesz w rozdziale Zadania na Cytadeli).

Zaczekaj aż zostaniesz przetransportowany do lokacji [Horyzont: Sanktuarium].

Walki w Sanktuarium i odnajdywanie nagrań Mirandy/Oriany

Ruszaj prosto - Mass Effect 3: Priorytet, Horyzont - solucja, opis przejścia - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Ruszaj prosto. Gdy tylko zauważysz wykonujący awaryjne lądowanie prom Cerberusa ustaw swoich podwładnych za zasłonami zlokalizowanymi po lewej stronie, zaś sam rozstaw się gdzieś po prawej stronie. Dokładnie obserwuj prom i gdy tylko zauważysz, iż wysiedli z niego przeciwnicy zajmij się jak najszybszym zlikwidowaniem nemezisa. To bardzo ważne, bo w przeciwnym wypadku snajper ten zająłby się okupacją górnych balkoników i mógłby w łatwy sposób atakować drużynę.

To nie koniec kłopotów, bo w Twoją stronę zmierzają także dwa duchy. Wykorzystaj fakt, że będą one zapewne skupione na sojusznikach i zaatakuj wrogów od flanki. Pamiętaj oczywiście o tym żeby początkowo wyprowadzać ataki pomocne w niszczeniu barier biotycznych.

Upewnij się, że zlikwidowałeś wszystkich wrogów i rozejrzyj się po prawej stronie za częściami [3500 kredytów] - Mass Effect 3: Priorytet, Horyzont - solucja, opis przejścia - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Upewnij się, że zlikwidowałeś wszystkich wrogów i rozejrzyj się po prawej stronie za częściami [3500 kredytów]. Możesz już udać się w stronę wejścia do sanktuarium, gdzie należy użyć omni-klucza do obejścia zabezpieczeń drzwi [300 PD]. Zignoruj odlatujące promy Cerberusa i przystąp do starannej eksploracji sanktuarium, nie martwiąc się chwilowo o to, że możesz wpaść na jakichś przeciwników.

Odszukaj stację medyczną [150 PD] oraz interaktywny punkt widokowy. Na koniec wejdź w interakcję z dużym terminalem (powyższy screen) celem obejrzenia nagrania.

Kontynuuj eksplorację tego poziomu, natrafiając przede wszystkim na trzy dzienniki, PDA oraz listy magazynowe [1500 kredytów] - Mass Effect 3: Priorytet, Horyzont - solucja, opis przejścia - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Kontynuuj eksplorację tego poziomu, natrafiając przede wszystkim na trzy dzienniki, PDA oraz listy magazynowe [1500 kredytów]. Docelowo musisz dotrzeć do schodów prowadzących na niższy poziom. Zbadaj wraki promów znajdujące się po lewej stronie, dzięki czemu zdobędziesz dwa kolejne dzienniki.

Wybierz teraz przejście znajdujące się na prawo od schodów (powyższy screen) i przygotuj się do rozprawienia z niewielką grupą szturmowców Cerberusa, którzy nie powinni stanowić dla Ciebie żadnego wyzwania. Po wygranej bitwie rozejrzyj się za ulepszeniem broni [Celownik III (pistolet)].

Wybierz wąski korytarz prowadzący do kolejnego pomieszczenia, a po dotarciu na miejsce aktywuj konsolę - Mass Effect 3: Priorytet, Horyzont - solucja, opis przejścia - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Wybierz wąski korytarz prowadzący do kolejnego pomieszczenia, a po dotarciu na miejsce aktywuj konsolę. Jeżeli Miranda nadal żyje, to będzie to pierwsza część jej nagrania, a jeżeli Miranda zginęła to będzie to nagranie jej siostry Oriany.

Rozejrzyj się za sejfem z ekwipunkiem [1500 kredytów] i ruszaj dalej. Po dotarciu do większego obszaru wejdź w interakcję z pompą wodną [300 PD]. Zaczekaj aż wypompowana zostanie woda z tutejszych zbiorników i zjedź po drabinie na niższy poziom. Tu skieruj się w stronę widocznych w oddali drzwi.

Przystąp do eksploracji kolejnych pomieszczeń placówki, natrafiając po drodze na nowy sejf z ekwipunkiem [1500 kredytów] oraz na fragment pancerza [Naramienniki Rosenkov Materials] - Mass Effect 3: Priorytet, Horyzont - solucja, opis przejścia - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Przystąp do eksploracji kolejnych pomieszczeń placówki, natrafiając po drodze na nowy sejf z ekwipunkiem [1500 kredytów] oraz na fragment pancerza [Naramienniki Rosenkov Materials].

Docelowo musisz dotrzeć do centrum dowodzenia i wejść w interakcję z główną konsolą (powyższy screen), dzięki czemu odkryjesz, że uchodźcy byli przemieniani w zombie. Wznów eksplorację sanktuarium, odnajdując w kolejnym pomieszczeniu PDA oraz drugą konsolę zawierającą fragment nagrania Mirandy/Oriany.

Zostało jeszcze 68% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie