Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mass Effect 3: Cytadela - Batariańskie kody - solucja, opis przejścia Mass Effect 3 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Mass Effect 3 znajdziesz opis przejścia pobocznego questu Cytadela - Batariańskie kody. Poniższa solucja wyjaśnia m.in. gdzie może dojść do spotkania z funkcjonariuszką Noles, gdzie są trzy konsole do zbadania oraz jak zachować się w trakcie konfrontacji z kapitanem Balakiem.

Zleceniodawca questu: Funkcjonariuszka Noles [Cytadela: Przestrzeń publiczna Prezydium]

Sposób odblokowania questu: Szansa na rozpoczęcie tego zadania pojawi się po zaliczeniu głównego questu Priorytet: Cytadela #2.

Quest ten możesz uaktywnić odnajdując funkcjonariuszkę Noles niedaleko posterunku SOC w lokacji [Cytadela: Przestrzeń publiczna Prezydium] i inicjując z nią rozmowę - Mass Effect 3: Cytadela - Batariańskie kody - solucja, opis przejścia - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Quest ten możesz uaktywnić odnajdując funkcjonariuszkę Noles niedaleko posterunku SOC w lokacji [Cytadela: Przestrzeń publiczna Prezydium] i inicjując z nią rozmowę. W trakcie rozmowy dowiesz się, że Noles potrzebuje pomocy w wytropieniu sabotażysty przebywającego na Cytadeli, sugerując wykorzystanie uprawnień Widma do przyjrzenia się nielegalnie używanym batariańskim kodom dyplomatycznym.

Zostało jeszcze 69% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie