Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mass Effect 3: Liara T'Soni - romanse, kobieta Mass Effect 3 poradnik, solucja

Ta strona poradnika zawiera wszystkie główne kroki, dzięki którym pomyślnie doprowadzisz do finału romansu z Liarą T'Soni grając jako Shepard-kobieta w grze Mass Effect 3. Nasze porady zagwarantują ci to, że w trakcie rozwijania znajomości nie popełnisz błędów, które mogłyby uniemożliwić dalszy romans z Liarą.

Liara T'Soni - wstępne wymagania i uwagi na temat romansu

1 - Mass Effect 3: Liara TSoni - romanse, kobieta - Mass Effect 3 - poradnik do gry
  1. Z oczywistych względów z Liarą T'Soni możesz nawiązać romans tylko jeśli nie zginęła w finale drugiej części serii.
  2. Związek ma charakter homoseksualny.
  3. To czy romansowałeś z Liarą w Mass Effect 1 nie ma wpływu na to czy uda Ci się związać z nią w trakcie nowej kampanii.

Rozpoczęcie i przebieg znajomości / romansu

Z Liarą po raz pierwszy spotkasz się podczas rozgrywania głównej misji na Marsie (główny quest Priorytet: Mars), przy czym na spokojnie będziecie mogli odświeżyć znajomość sobie dopiero po znalezieniu się na pokładzie Normandii - Mass Effect 3: Liara TSoni - romanse, kobieta - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Z Liarą po raz pierwszy spotkasz się podczas rozgrywania głównej misji na Marsie (główny quest Priorytet: Mars), przy czym na spokojnie będziecie mogli odświeżyć znajomość sobie dopiero po znalezieniu się na pokładzie Normandii.

Warto od tego momentu rozmawiać z nią przy każdej nadarzającej się okazji i to zarówno w jej kajucie jak i podczas wizyt na Cytadeli. Szczególnie radzę pilnować się w tym drugim przypadku, albowiem gra niedługo po zakończeniu misji na Sur'Keshu zaoferuje Ci możliwość zjednania Liary z przebywającym w przestrzeni Prezydium jej ojcem Aethytą (najpierw porozmawiaj z Aethytą i dopiero wtedy z Liarą). Warto oczywiście nakłonić Liarę do bliższego poznania ojca. Dokładniej omówiliśmy to na stronie z opisem przejścia questu Cytadela: Aethyta.

Nie pomijaj także innych okazji do poprawiania relacji z Liarą - Mass Effect 3: Liara TSoni - romanse, kobieta - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Nie pomijaj także innych okazji do poprawiania relacji z Liarą. Mowa tu przede wszystkim o pobocznym zadaniu związanym z klasztorem ardat-yakshi, o którego sprawdzenie zostaniesz poproszony właśnie przez nią.

Finał romansu z Liarą

Do finału budowania relacji z Liarą powinno dojść podczas jednej z wizyt na Cytadeli już po zakończeniu głównej misji z odparcia ataku Cerberusa na Cytadelę.

Podejdź do Liary, która w przestrzeniu Prezydium powinna opierać się o jedną z barierek i zainicjuj z nią rozmowę (powyższy screen). Wysłuchaj opowieści na temat matki Liary, wykazując się przy tym cierpliwością i zainteresowaniem, a następnie zasugeruj, że pragniesz żebyście stali się czymś więcej niż przyjaciółmi. Jeżeli już wcześniej romansowałeś z Liarą, to cała rozmowa powinna oczywiście przyjść głównej bohaterce z większą łatwością.

Na spędzenie nocy z Liarą możesz liczyć niedługo przed wzięciem udziału w misji dotyczącej ataku na główną siedzibę Cerberusa - Mass Effect 3: Liara TSoni - romanse, kobieta - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Na spędzenie nocy z Liarą możesz liczyć niedługo przed wzięciem udziału w misji dotyczącej ataku na główną siedzibę Cerberusa. Z Liarą możesz ponadto spotkać się po dotarciu do obozowiska w Londynie w trakcie zaliczania finałowej części kampanii.

Niezależnie od tego czy jesteście w związku czy jedynie przyjaciółmi Liara wystosuje propozycję zrelaksowania się poprzez połączenie waszych świadomości, na co warto się oczywiście zgodzić (powyższy screen).