Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mass Effect 3: Cytadela, Stabilizatory modułów grzewczych - solucja Mass Effect 3 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Mass Effect 3 znajduje się opis przejścia mniejszego pobocznego zadania Cytadela - Stabilizatory modułów grzewczych. Poniższa solucja objaśnia m.in. gdzie można odnaleźć terminal ze schematem oraz gdzie spotkać się z Selleą na Cytadeli.

Zleceniodawca questu: brak [Noveria: Baza myśliwców Cerberusa] lub Sellea [Cytadela: Przestrzeń publiczna Prezydium]

Sposób odblokowania questu: Szansa na rozpoczęcie tego zadania pojawi się podczas zaliczania pobocznego questu N7: Baza myśliwców Cerberusa lub podczas wizyty na Cytadeli po zakończeniu głównego questu Priorytet: Palaven.

Quest ten możesz uaktywnić na dwa sposoby - Mass Effect 3: Cytadela, Stabilizatory modułów grzewczych - solucja - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Quest ten możesz uaktywnić na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest zajęcie się eksploracją bazy Cerberusa w lokacji [Noveria: Baza myśliwców Cerberusa] w ramach pobocznego questu N7: Baza myśliwców Cerberusa. Musisz mianowicie po rozprawieniu się z pierwszą grupą wrogów odszukać terminal ze schematem jednostki grzewczej (powyższy screen). Terminal ten znajduje się w tym samym pomieszczeniu co konsola ochrony i można go łatwo przeoczyć, bo jest położony nieco wyżej. Ściągnięcie schematu z terminalu doprowadzi do uaktywnienia omawianego questu.

Zostało jeszcze 48% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie