Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mass Effect 3: Trawers Attykański, Raknii - solucja, opis przejścia Mass Effect 3 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Mass Effect 3 znajdziesz opis przejścia głównego questu Trawers Attykański - Raknii. Nasza solucja objaśnia m.in. gdzie jest planeta Utukku, gdzie znaleźć pierwszy miotacz ognia, jak bezpiecznie niszczyć zarodniki, jak zabijać pustoszycieli, jak zniszczyć blokady Żniwiarzy i jak rozegrać spotkanie z rodzicielką raknii.

Dotarcie na planetę Utukku

Zleceniodawca questu: Wreav lub Wrex [Normandia SR-2: Centrum Informacji Bojowych]

Sposób odblokowania questu: Zadanie to otrzymasz automatycznie po zaliczeniu questu Trawers Attykański: Oddział krogan.

Otwórz mapę galaktyki i zdecyduj się na odbycie podróży do oznaczonej przez grę Gromady Ninmah - Mass Effect 3: Trawers Attykański, Raknii - solucja, opis przejścia - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Otwórz mapę galaktyki i zdecyduj się na odbycie podróży do oznaczonej przez grę Gromady Ninmah. Po dotarciu na miejsce (system Maskim Xul) zatankuj paliwo i przeleć do sąsiedniego systemu Mulla Xul. Tu musisz podlecieć do planety Utukku i zdecydować się na wylądowanie na jej powierzchni.

Obejrzyj scenkę ze spotkania z liderem krogańskich komandosów. Osobą tą może być Grunt, choć jeżeli zginął on w poprzedniej części serii to zastąpi go Dagg. Niezależnie od rozmówcy dowiesz się o odnalezieniu gniazda raknii. Możesz już przystąpić do eksploracji lokacji [Utukku: Obóz zwiadowczy].

Eksploracja obozu zwiadowczego

Na początek zbadaj niewielki barak zlokalizowany tuż przy lądowisku, odnajdując części zamienne [1625 kredytów], ulepszenie broni [Lufa dużego kalibru II (pistolet)] i strzelbę [M-300 Claymore I] - Mass Effect 3: Trawers Attykański, Raknii - solucja, opis przejścia - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Na początek zbadaj niewielki barak zlokalizowany tuż przy lądowisku, odnajdując części zamienne [1625 kredytów], ulepszenie broni [Lufa dużego kalibru II (pistolet)] i strzelbę [M-300 Claymore I]. Udaj się teraz do obozu krogan, odnajdując w nim z kolei stację modyfikacji broni, ulepszenie broni [Lufa dużego kalibru I (pistolet maszynowy)] i części zamienne [875 kredytów].

Na koniec zdecyduj się na wejście do baraku, przy którym stoją kroganie (powyższy screen). Cała konstrukcja zawali się, w rezultacie czego zmuszony zostaniesz do zbadania sieci tuneli bez wsparcia ze strony Dagga/Grunta i jego oddziału.

Przeprawa przez tunele i pierwsze starcia z pustoszycielem

Ruszaj przed siebie - Mass Effect 3: Trawers Attykański, Raknii - solucja, opis przejścia - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Ruszaj przed siebie. Zbadaj ciało odnalezionego kroganina, podnosząc miotacz ognia [M-451 Ognista Burza]. To unikalna broń, której nie możesz na stałe dodać do inwentarza. Co więcej, nie zdobywa się do niej amunicji, ale na szczęście w dalszej części tego questu natrafisz na wiele innych miotaczy ognia, tak więc nie musisz się martwić się o wyczerpanie zapasów paliwa.

Użyj dowolnej broni do zniszczenia okolicznych sieci. W dalszej części przemarszu zaczniesz też natrafiać na zarodniki i warto je niszczyć z bezpiecznej odległości, bo będą one eksplodowały po tym jak Shepard się do nich zbliży i każda eksplozja może zadać duże obrażenia.

Powoli eksploruj podziemne tunele, niszcząc odnajdywane sieci i zarodniki - Mass Effect 3: Trawers Attykański, Raknii - solucja, opis przejścia - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Powoli eksploruj podziemne tunele, niszcząc odnajdywane sieci i zarodniki. Po drodze natrafisz na nowy miotacz ognia [M-451 Ognista Burza], tak więc nie musisz oszczędzać paliwa.

Zapisz stan gry po dotarciu do wielkiej pieczary i dopiero wtedy zeskocz na niższy poziom. Czeka Cię tu bitwa, w której oprócz grupy zombie udział weźmie także pustoszyciel, czyli raknii zmutowany przez Żniwiarzy. Niezwykle istotne jest to żeby ustawić całą drużynę za zasłonami, bo pustoszyciel atakuje z odległości pociskami zadającymi ogromne obrażenia.

W początkowej fazie bitwy zajmij się wyeliminowaniem atakujących drużynę zombie, a następnie z odległości zniszcz generator bariery - Mass Effect 3: Trawers Attykański, Raknii - solucja, opis przejścia - Mass Effect 3 - poradnik do gry

W początkowej fazie bitwy zajmij się wyeliminowaniem atakujących drużynę zombie, a następnie z odległości zniszcz generator bariery. Udaj się następnie w pojedynkę w prawo, wybierając niepilnowaną przez nikogo ścieżkę. Wykonanie tej akcji pozwoli Ci zaskoczyć pustoszyciela od flanki lub nawet od tyłu i do zlikwidowania bestii warto oczywiście użyć miotacza ognia.

Zostało jeszcze 66% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie