Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mass Effect 3: Cytadela, Wdowa asari - solucja, opis przejścia Mass Effect 3 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Mass Effect 3 znajduje się opis przejścia mniejszego pobocznego zadania Cytadela - Wdowa asari. Poniższa solucja objaśnia m.in. gdzie odnajduje się palmtop z pożegnalną wiadomością oraz gdzie przebywa wdowa asari z Cytadeli, której trzeba go dostarczyć.

Zleceniodawca questu: brak [Lesuss: Klasztor]

Sposób odblokowania questu: Szansa na rozpoczęcie tego zadania pojawi się podczas zaliczania pobocznego questu Kallini: Klasztor Ardat-Yakshi (jego opis przejścia znajdziesz w rozdziale Zadania poza Cytadelą).

Zadanie to możesz uaktywnić w trakcie zaliczania pobocznego questu Kallini: Klasztor Ardat-Yakshi - Mass Effect 3: Cytadela, Wdowa asari - solucja, opis przejścia - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Zadanie to możesz uaktywnić w trakcie zaliczania pobocznego questu Kallini: Klasztor Ardat-Yakshi. Podczas eksploracji klasztoru Ardat-Yakshi w lokacji [Lesuss: Klasztor] musisz mianowicie odnaleźć martwą asari, przy ciele której leży palmtop (powyższy screen) [20 PD]. Ma to konkretnie miejsce niedługo po zbadaniu nieoświetlonego pomieszczenia i jeszcze przed dotarciem do dużego placu, na którym stacza się pojedynek z banshee.

Z treści pozostawionej wiadomości dowiesz się, iż asari pragnęła by dostarczyć pożegnalną wiadomość jej partnerce mieszkającej na Cytadeli.

Wybierz się na Cytadelę, a konkretnie do lokacji [Cytadela: Przestrzeń publiczna Prezydium] - Mass Effect 3: Cytadela, Wdowa asari - solucja, opis przejścia - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Wybierz się na Cytadelę, a konkretnie do lokacji [Cytadela: Przestrzeń publiczna Prezydium]. Poszukiwana przez Ciebie osoba to asari-wdowa i spotkasz ją na północ od dziedzińca (powyższy screen). Zainicjuj rozmowę z wdową celem przekazania jej smutnej wiadomości.

Nagrody za ukończenie questu:

  1. [90 PD]