Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mass Effect 3: Diana Allers - romanse, kobieta Mass Effect 3 poradnik, solucja

Ta strona poradnika zawiera wszystkie główne kroki, dzięki którym pomyślnie doprowadzisz do finału romansu z Dianą Allers grając jako Shepard-kobieta w grze Mass Effect 3. Nasze porady zagwarantują ci to, że w trakcie rozwijania znajomości nie popełnisz błędów, które mogłyby uniemożliwić dalszy romans z Dianą.

Diana Allers - wstępne wymagania i uwagi na temat romansu

1 - Mass Effect 3: Diana Allers - romanse, kobieta - Mass Effect 3 - poradnik do gry
  1. Z Dianą możesz nawiązać romans tylko jeśli w trakcie jednej z początkowych wizyt na Cytadeli odszukasz ją w doku D24 i w trakcie rozmowy oficjalnie zaprosisz na Normandię, tak by mogła z jej pokładu nadawać kolejne relacje. W naszym opisie przejścia omówiliśmy to na stronie Cytadela - Diana Allers.
  2. Związek z Dianą ma charakter homoseksualny.
  3. Pilnuj się żeby w trakcie rozmów z Dianą nie przegonić jej przypadkowo z Normandii, bo nie można jej ponownie zaprosić. Diana przez całą grę pozostaje na pokładzie statku Sheparda, tak więc nie musisz się za nią rozglądać na Cytadeli.

Rozpoczęcie i przebieg znajomości / romansu

Warto oczywiście oficjalnie powitać Dianę na pokładzie Normandii, przy czym jest to krótka i mało owocna rozmowa - Mass Effect 3: Diana Allers - romanse, kobieta - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Warto oczywiście oficjalnie powitać Dianę na pokładzie Normandii, przy czym jest to krótka i mało owocna rozmowa.

Do reporterki powróć dopiero po zaliczeniu głównej misji na Tuchance, przystępując do wywiadu na temat wydarzeń, do których doszło na planecie krogan. Pamiętaj o tym żeby nie przerywać przedwcześnie żadnego wywiadu i w miarę możliwości staraj się korzystać ze specjalnych opcji dialogowych.

Szansa na wzięcie udziału w kolejnym wywiadzie pojawi się po odparciu ataku Cerberusa na Cytadelę. Zgodnie z otrzymaną wiadomością tekstową (Wywiad o Cytadeli - twoja kabina?) udaj się do kajuty kapitańskiej i skorzystaj z osobistego terminalu żeby zaprosić Dianę na wywiad. Pilnuj się po zakończeniu głównej części wywiadu, odpowiadając na zaczepkę słowną Diany.

Finał romansu z Dianą

W ostatnim wywiadzie z Dianą możesz wziąć udział po zakończeniu głównej misji na Rannochu - Mass Effect 3: Diana Allers - romanse, kobieta - Mass Effect 3 - poradnik do gry

W ostatnim wywiadzie z Dianą możesz wziąć udział po zakończeniu głównej misji na Rannochu.

Podobnie jak wcześniej, musisz odczytać podesłaną wiadomość (Porozmawiajmy o wojnie quariańskiej) i skorzystać z terminalu w kajucie kapitańskiej żeby zaprosić do siebie reporterkę. Po zakończonym wywiadzie zaproponuj Dianie by została na noc, obiecując jednocześnie pełną dyskrecję.