Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mass Effect 3: Cytadela - Thane Krios - solucja, opis przejścia Mass Effect 3 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Mass Effect 3 znajdziesz opis przejścia pobocznego zadania Cytadela - Thane Krios. W naszej solucji informujemy o tym kiedy można spotkać się z Thanem na Cytadeli oraz jak uzyskać jego pomoc w dalszej części kampanii.

Uwaga! Quest ten nie pojawia się w dzienniku Sheparda!

Zleceniodawca questu: Thane [Cytadela: Szpital Huerty]

Sposób odblokowania questu: Szansa na wykonanie tego zadania pojawi się po zaliczeniu głównego questu Priorytet: Palaven.

O możliwości przystąpienia do tego zadania dowiesz się jakiś czas po zaliczeniu głównego questu Priorytet: Palaven, a konkretnie po otrzymaniu wiadomości tekstowej od Thanea zatytułowanej Ten adres nadal działa - Mass Effect 3: Cytadela - Thane Krios - solucja, opis przejścia - Mass Effect 3 - poradnik do gry

O możliwości przystąpienia do tego zadania dowiesz się jakiś czas po zaliczeniu głównego questu Priorytet: Palaven, a konkretnie po otrzymaniu wiadomości tekstowej od Thane'a zatytułowanej Ten adres nadal działa? (oczywistym wymogiem jest w tym przypadku to, że Thane nie mógł zginąć w poprzedniej części serii).

Zgodnie z jego prośbą wybierz się na Cytadelę. Thane przebywa niedaleko windy w lokacji [Cytadela: Szpital Huerty] i spotkanie z nim będzie dotyczyło w głównej mierze jego choroby. Warto dodać, że odbycie rozmowy z Thanem jest wymagane jeśli chcesz zagwarantować sobie jego pomoc w trakcie zaliczania głównego questu Priorytet: Cytadela #2 (druga wizyta na Cytadeli w trakcie przechodzenia głównej fabuły gry).