Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mass Effect 3: Ulepszenia broni - informacje wstępne Mass Effect 3 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Mass Effect 3 zawiera komplet informacji na temat ulepszania broni. Wyjaśniamy na jakich zasadach można ulepszać bronie, jak zdobywać nowe ulepszenia oraz jak przebiega proces instalowania upgrade'ów.

Każdą z posiadanych broni możesz wyposażyć maksymalnie w dwa różne ulepszenia - Mass Effect 3: Ulepszenia broni - informacje wstępne - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Każdą z posiadanych broni możesz wyposażyć maksymalnie w dwa różne ulepszenia. Warto oczywiście dbać o to żeby były to upgrade'y, które okażą się najbardziej przydatne w zależności od preferowanego stylu gry. Dobrze jest też rozglądać się we własnym zakresie za lepszymi odmianami ulepszeń, gdyż w przeciwieństwie do samych broni upgrade'ów nie można w żaden sposób udoskonalać za kredyty.

Instalacji ulepszeń dokonuje się dzięki stacjom modyfikacji broni. Jedną z takich stacji odnajdziesz w hangarze promów na Normandii (powyższy screen), choć stacje porozmieszczano też w miejscach rozgrywania większości głównych misji. Po wejściu w interakcję ze stacją musisz wybrać broń i następnie przycisk Modyfikuj.

W trakcie instalowania ulepszeń (powyższy screen) warto zapoznawać się z przedstawionymi po prawej stronie ich właściwościami, a także parametrami samej broni, co pozwoli Ci w łatwy sposób ustalić jakich zmian możesz się spodziewać - Mass Effect 3: Ulepszenia broni - informacje wstępne - Mass Effect 3 - poradnik do gry

W trakcie instalowania ulepszeń (powyższy screen) warto zapoznawać się z przedstawionymi po prawej stronie ich właściwościami, a także parametrami samej broni, co pozwoli Ci w łatwy sposób ustalić jakich zmian możesz się spodziewać.

Warto przy okazji dodać, że nie musisz ręcznie dokonywać podmiany danego ulepszenia na jego mocniejszą wersję, bo powinno się to odbywać w sposób automatyczny.