Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mass Effect 3: Kelly Chambers - romanse, mężczyzna Mass Effect 3 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika zamieściliśmy wszystkie kroki, dzięki którym z powodzeniem doprowadzisz do finału romansu z Kelly Chambers grając Shepardem-mężczyzną w grze Mass Effect 3. Zawarte poniżej porady dadzą Ci pewność, że w trakcie budowania relacji nie popełnisz żadnej gafy, która mogłaby zaważyć na Twoją niekorzyść u Kelly.

Kelly Chambers - wstępne wymagania i uwagi na temat romansu

1 - Mass Effect 3: Kelly Chambers - romanse, mężczyzna - Mass Effect 3 - poradnik do gry
  1. Z oczywistych względów z Kelly Chambers możesz nawiązać romans tylko jeśli nie zginęła w finale Mass Effect 2.
  2. Gra nie pozwala na rozpoczynanie romansu z Kelly od zera, tak więc jedynym rozwiązaniem jest kontynuowanie związku zapoczątkowanego w drugiej części serii (nie można tego w żaden sposób zmienić ani nadrobić zaległości).

Rozpoczęcie i przebieg znajomości / romansu

Do pierwszego spotkania z Kelly możesz doprowadzić gdy tylko znajdziesz się na Cytadeli po zakończeniu misji na Marsie - omówiliśmy to na stronie Cytadela: Kelly Chambers w naszym opisie przejścia - Mass Effect 3: Kelly Chambers - romanse, mężczyzna - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Do pierwszego spotkania z Kelly możesz doprowadzić gdy tylko znajdziesz się na Cytadeli po zakończeniu misji na Marsie - omówiliśmy to na stronie Cytadela: Kelly Chambers w naszym opisie przejścia.

Zostało jeszcze 61% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie