Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mass Effect 3: Aria - Krwawa Horda - solucja, opis przejścia Mass Effect 3 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Mass Effect 3 znajdziesz opis przejścia pobocznego questu Aria - Krwawa Horda. To jedno z 3 dodatkowych zadań zlecanych przez Arię T'Loak. Nasza solucja podpowiada m.in. gdzie można spotkać się z agentem Arii i jak zyskać przychylność tytułowej Krwawej Hordy.

Zleceniodawca questu: Aria T'Loak [Cytadela: Bar Czyściec]

Sposób odblokowania questu: Zadanie to otrzymasz automatycznie po zaliczeniu pobocznego questu Cytadela: Aria T'Loak.

Do wykonywania tego zadania możesz przystąpić po spotkaniu się z Arią TLoak w lokacji [Cytadela: Bar Czyściec] i dotyczy ono namówienia Krwawej Hordy do udzielenia wsparcia w wojnie ze Żniwiarzami - Mass Effect 3: Aria - Krwawa Horda - solucja, opis przejścia - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Do wykonywania tego zadania możesz przystąpić po spotkaniu się z Arią T'Loak w lokacji [Cytadela: Bar Czyściec] i dotyczy ono namówienia Krwawej Hordy do udzielenia wsparcia w wojnie ze Żniwiarzami.

Plan zakłada spotkanie się z Narlem, agentem Arii. W tym celu musisz udać się do lokacji [Cytadela: Przestrzeń publiczna Prezydium], a konkretnie do strefy apartamentów. Spróbuj wejść do apartamentu numer 86, co doprowadzi do zainicjowania scenki. Nie musisz tu nic robić, bo próba przechytrzenia przywódcy Krwawej Hordy Kreete'a zakończy się sukcesem.

Nagrody za ukończenie questu:

  1. [210 PD]
  2. [5000 kredytów]
  3. Zasób wojenny [Flota Terminusa]