Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mass Effect 3: Akademia Grissoma - Śledztwo - solucja, opis przejścia Mass Effect 3 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Mass Effect 3 zawiera opis przejścia pobocznej misji Akademia Grissoma - Śledztwo. Z naszej solucji dowiesz się m.in. kiedy można porozmawiać ze specjalistką Traynor oraz jak dotrzeć do Akademii Grissoma.

Zleceniodawca questu: Specjalistka Traynor [Normandia SR-2: Centrum Informacji Bojowych]

Sposób odblokowania questu: Szansa na wykonanie tego zadania pojawi się po zaliczeniu głównego questu Priorytet: Palaven.

Po powrocie z księżyca Menae i załagodzeniu problemu z szalejącą SI (poboczny quest Normandia SR-2: EDI) udaj się na spotkanie ze specjalistką Traynor przebywającą na pokładzie [Normandia SR-2: Centrum Informacji Bojowych] - Mass Effect 3: Akademia Grissoma - Śledztwo - solucja, opis przejścia - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Po powrocie z księżyca Menae i załagodzeniu problemu z szalejącą SI (poboczny quest Normandia SR-2: EDI) udaj się na spotkanie ze specjalistką Traynor przebywającą na pokładzie [Normandia SR-2: Centrum Informacji Bojowych].

Jeden z tematów odbytej z nią rozmowy powinien dotyczyć problemów tytułowej akademii Grissoma, która wedle podejrzeń Traynor jest atakowana przez siły Cerberusa.

W celu rozpoczęcia tego zadania musisz skorzystać z mapy galaktyki i zaplanować podróż do Mgławicy Petra - Mass Effect 3: Akademia Grissoma - Śledztwo - solucja, opis przejścia - Mass Effect 3 - poradnik do gry

W celu rozpoczęcia tego zadania musisz skorzystać z mapy galaktyki i zaplanować podróż do Mgławicy Petra. Po dotarciu do celu (system Vetus) podleć do Akademii Grissoma i zdecyduj się na rozpoczęcie procedury dokowania.

W trakcie lotu do akademii potwierdzą się obawy odnośnie ataku oddziałów Cerberusa. Wysłuchaj komunikatu Kahlee Sanders i zaczekaj aż zostaniesz przetransportowany do lokacji [Akademia Grissoma]. Gra uaktywni w tym momencie nowy quest - Akademia Grissoma: Awaryjna ewakuacja.

Nagrody za ukończenie questu:

  1. Odblokowanie questu Akademia Grissoma: Awaryjna ewakuacja