Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mass Effect 3: Cytadela, Lekarstwo na poparzenia chemiczne - solucja Mass Effect 3 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Mass Effect 3 znajduje się opis przejścia mniejszego pobocznego zadania Cytadela - Lekarstwo na poparzenia chemiczne. Poniższa solucja objaśnia m.in. gdzie odnaleźć plan leczenia na planecie Cyone oraz gdzie można podsłuchać rozmowę doktora Silona na Cytadeli.

Zleceniodawca questu: brak [Cyone: Reaktory paliwowe] lub doktor Silon [Cytadela: Szpital Huerty]

Sposób odblokowania questu: Szansa na rozpoczęcie tego zadania pojawi się podczas zaliczania pobocznego questu N7: Reaktory paliwowe lub podczas jednej z wizyt na Cytadeli po zakończeniu głównego questu Priorytet: Cytadela #2.

Quest ten możesz uaktywnić na dwa sposoby - Mass Effect 3: Cytadela, Lekarstwo na poparzenia chemiczne - solucja - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Quest ten możesz uaktywnić na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest zajęcie się eksploracją składu paliwa w lokacji [Cyone: Reaktory paliwowe] w ramach pobocznego questu N7: Reaktory paliwowe. Musisz mianowicie zbadać okolice miejsca startu, odnajdując palmtopa z planem leczenia (powyższy screen).

Uwaga - Do składu paliwa na planecie Cyone nie można powrócić w dalszej części gry.

Drugi sposób to podsłuchanie rozmowy doktora Silona z doktor Kerry - Mass Effect 3: Cytadela, Lekarstwo na poparzenia chemiczne - solucja - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Drugi sposób to podsłuchanie rozmowy doktora Silona z doktor Kerry. Obie postacie przebywają w lewym pokoju laboratorium w lokacji [Cytadela: Szpital Huerty]. Z rozmowy dowiesz się, że doktor Silon szuka sposobu na uleczenie pacjenta z bardzo poważnymi poparzeniami chemicznymi. Niezależnie od wybranego wariantu zachowania musisz przekazać doktorowi Silonowi pozyskany plan leczenia.

Uwaga - Jeżeli przegapiłeś moment odnalezienia palmtopa z planem leczenia podczas zaliczania pobocznego questu N7: Reaktory paliwowe, to możesz udać się do Okręgowego Biura Zamówień Widm znajdującego się w lokacji [Cytadela: Ambasady na Cytadeli] i zakupić plan za kredyty.

Nagrody za ukończenie questu:

  1. [30 PD]
  2. [1000 kredytów]
  3. Zasób wojenny [Pierwsza Flota Przymierza]