Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mass Effect 3: Cytadela, Ulepszona sieć zasilania - solucja, opis przejścia Mass Effect 3 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Mass Effect 3 znajduje się opis przejścia mniejszego pobocznego zadania Cytadela - Ulepszona sieć zasilania. Poniższa solucja objaśnia m.in. gdzie znaleźć terminal ze schematem sieci oraz gdzie podsłuchać rozmowę Alison na Cytadeli.

Zleceniodawca questu: brak [Tuchanka: Atak Cerberusa] lub Alison [Cytadela: Bar Czyściec]

Sposób odblokowania questu: Szansa na rozpoczęcie tego zadania pojawi się podczas zaliczania pobocznego questu N7: Atak Cerberusa lub podczas wizyty na Cytadeli po zakończeniu głównego questu Priorytet: Palaven.

Quest ten możesz uaktywnić na dwa sposoby - Mass Effect 3: Cytadela, Ulepszona sieć zasilania - solucja, opis przejścia - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Quest ten możesz uaktywnić na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest zajęcie się eksploracją lokacji [Tuchanka: Atak Cerberusa] w ramach pobocznego questu N7: Atak Cerberusa. W pomieszczeniu z konsolą sterowniczą odnajdziesz mianowicie terminal ze schematem starej sieci, który musisz oczywiście pobrać, doprowadzając tym samym do uaktywnienia omawianego questu.

Uwaga - Do miejsca rozgrywania questu N7 nie można powrócić w dalszej części gry.

Drugi sposób to podsłuchanie w trakcie jednej z powtórnych wizyt na Cytadeli rozmowy prowadzonej przez Alison w lokacji [Cytadela: Bar Czyściec] - Mass Effect 3: Cytadela, Ulepszona sieć zasilania - solucja, opis przejścia - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Drugi sposób to podsłuchanie w trakcie jednej z powtórnych wizyt na Cytadeli rozmowy prowadzonej przez Alison w lokacji [Cytadela: Bar Czyściec]. Rozmowa ta będzie dotyczyła chęci rozwiązania problemu dostarczania większych ilości prądu do baru Czyściec. Niezależnie od wybranego wariantu zachowania musisz przekazać Alison pozyskany schemat.

Uwaga - Jeżeli przegapiłeś moment odnalezienia terminalu ze schematem podczas zaliczania pobocznego questu N7: Atak Cerberusa, to możesz udać się do Okręgowego Biura Zamówień Widm znajdującego się w lokacji [Cytadela: Ambasady na Cytadeli] i zakupić schemat za kredyty.

Nagrody za ukończenie questu:

  1. [30 PD]
  2. [1000 kredytów]
  3. Zasób wojenny [Piąta Flota Przymierza]