Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mass Effect 3: Normandia SR-2, EDI - solucja, opis przejścia Mass Effect 3 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Mass Effect 3 znajduje się opis przejścia mniejszego pobocznego zadania Normandia SR-2 - EDI. Poniższa solucja objaśnia m.in. kiedy może dojść do nagłego wyłączenia się EDI oraz w jakich okolicznościach można spotkać się z "żywą" EDI.

Uwaga! Quest ten nie pojawia się w dzienniku Sheparda!

Zleceniodawca questu: Joker [Normandia SR-2: Centrum Informacji Bojowych]

Sposób odblokowania questu: Szansa na wykonanie tego zadania pojawi się po zaliczeniu głównego questu Priorytet: Palaven.

Po powrocie z misji, która rozgrywała się na księżycu Menae (odnalezienie Prymarchy turian) powinineś otrzymać informację od Jokera mówiącą o tym, że EDI nagle wyłączyła się - Mass Effect 3: Normandia SR-2, EDI - solucja, opis przejścia - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Po powrocie z misji, która rozgrywała się na księżycu Menae (odnalezienie Prymarchy turian) powinineś otrzymać informację od Jokera mówiącą o tym, że EDI nagle wyłączyła się. Pilot Normandii zasugeruje by sprawdzić pomieszczenia rdzenia SI i w tym celu musisz skorzystać z windy, przenosząc się na pokład [Normandia SR-2: Pokład załogi]. Udaj się do stacji medycznej i podejmij próbę otwarcia drzwi prowadzących do rdzenia SI.

Przed Tobą bardzo interesująca cut-scenka, w trakcie której dowiesz się, że EDI postanowiła przyjąć formę organiczną poprzez przeniesienie części swojej świadomości do ciała zamordowanej doktor Evy - Mass Effect 3: Normandia SR-2, EDI - solucja, opis przejścia - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Przed Tobą bardzo interesująca cut-scenka, w trakcie której dowiesz się, że EDI postanowiła przyjąć formę organiczną poprzez przeniesienie części swojej świadomości do ciała zamordowanej doktor Evy. Oznacza to tym samym, że EDI dołączyła do drużyny. Korzystając z okazji polecam odwiedzić pozostałe osoby przebywające na Normandii, tak by wysłuchać ich opinii na temat "nowej" członkini załogi.

Nagrody za ukończenie questu:

  1. Nowy członek drużyny: EDI