Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mass Effect 3: N7 - Atak Cerberusa - solucja, opis przejścia Mass Effect 3 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Mass Effect 3 ma do zaoferowania opis przejścia pobocznego questu N7 - Atak Cerberusa. Niniejsza solucja podpowiada m.in. kiedy można zająć się eksploracją instalacji wojskowej kontrolowanej przez Cerberusa, jak odzyskać kontrolę nad działem artyleryjskim i jak bronić się przed siłami Cerberusa.

Zleceniodawca questu: Specjalistka Traynor [Normandia SR-2: Centrum Informacji Bojowych]

Sposób odblokowania questu: Szansa na rozpoczęcie tego zadania pojawi się po zaliczeniu głównego questu Priorytet: Sur'Kesh.

O szansie przystąpienia do tego zadania może poinformować Cię specjalistka Traynor po tym jak podejdziesz do niej na pokładzie [Normandia SR-2: Centrum Informacji Bojowych] - Mass Effect 3: N7 - Atak Cerberusa - solucja, opis przejścia - Mass Effect 3 - poradnik do gry

O szansie przystąpienia do tego zadania może poinformować Cię specjalistka Traynor po tym jak podejdziesz do niej na pokładzie [Normandia SR-2: Centrum Informacji Bojowych]. Od członkini Normandii dowiesz się, że dobrze byłoby zbadać starą instalację wojskową na Tuchance, nad którą kontrolę przejęły siły Cerberusa.

Skorzystaj w tym celu z mapy galaktyki i zaplanuj podróż do Strefy DMZ Krogan. Po dotarciu do celu (system Aralakh) podleć do planety Tuchanka. Jeżeli nie wypełniłeś jeszcze związanych z tą planetą głównych questów, to upewnij się, że wybrałeś punkt Atak Cerberusa.

Wysłuchaj rozmowy z admirałem Hackettem i przystąp do eksploracji lokacji [Tuchanka: Atak Cerberusa], otrzymując zadania odzyskania kontroli nad wielkim działem artyleryjskim - Mass Effect 3: N7 - Atak Cerberusa - solucja, opis przejścia - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Wysłuchaj rozmowy z admirałem Hackettem i przystąp do eksploracji lokacji [Tuchanka: Atak Cerberusa], otrzymując zadania odzyskania kontroli nad wielkim działem artyleryjskim. Ruszaj w stronę budynku z konsolą sterowniczą. Na drodze staną Ci oczywiście siły Cerberusa i ważne jest to żeby ostrzał prowadzić zza zasłon. Nie musisz tu specjalnie kombinować, choć warto uważać na stróżów, centurionów oraz inżynierów. Pilnuj też swojej lewej flanki, bo stamtąd również mogą nadciągać siły wroga.

Walcz do momentu wyeliminowania wszystkich żołnierzy Cerberusa - Mass Effect 3: N7 - Atak Cerberusa - solucja, opis przejścia - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Walcz do momentu wyeliminowania wszystkich żołnierzy Cerberusa. Proponuję teraz poświęcić kilka chwil na zbadanie całej okolicy, tym bardziej, że nie zajmie Ci to dużo czasu. Do odnalezienia są: złom [3000 kredytów] [3500 kredytów], fragment pancerza [Rękawica Armax Arsenal], zestaw medyczny [100 PD] oraz terminal ze schematem starej sieci (potrzebny do zaliczenia pobocznego questu Cytadela: Ulepszona sieć zasilania).

Na koniec spróbuj użyć konsoli sterowniczej. Zakończy się to niepowodzeniem, bo siły Cerberusa odetną dostawy prądu.

Przed Tobą nowa bitwa, tym razem o charakterze obronnym - Mass Effect 3: N7 - Atak Cerberusa - solucja, opis przejścia - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Przed Tobą nowa bitwa, tym razem o charakterze obronnym. Polecam pierwszego członka drużyny rozstawić przy jednej z okiennic pomieszczenia kontrolnego, a drugiego przy jednej z przejść zlokalizowanych na tyłach sali. Sam Shepard powinien natomiast często zmieniać swoją pozycję, nie pozwalając przeciwnikom dotrzeć do pomieszczenia.

W szczególności uważaj na nemezisów, czyli snajperów Cerberusa, gdyż nawet pojedyncze trafienie może poważne zranić danego członka drużyny. Staraj się też na biężąco obserwować poczynania wrogów i wybierać się w te miejsca, w którym najbardziej się przydasz.

Po wstępnym oczyszczeniu okolicy udaj się w stronę oznaczonych przez grę dwóch modułów zasilania - Mass Effect 3: N7 - Atak Cerberusa - solucja, opis przejścia - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Po wstępnym oczyszczeniu okolicy udaj się w stronę oznaczonych przez grę dwóch modułów zasilania. Powinny one być pilnowane przez szturmowców Cerberusa, którzy nie będą stanowili dużego wyzwania. W przypadku każdego z modułów musisz najpierw zniszczyć zatrzask, a następnie wejść w interakcję z urządzeniem [150 PD] [150 PD].

Ostatnia część tej misji to powrót do pomieszczenia kontrolnego, przy czym także i tym razem na drodze staną Ci liczne oddziały Cerberusa - Mass Effect 3: N7 - Atak Cerberusa - solucja, opis przejścia - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Ostatnia część tej misji to powrót do pomieszczenia kontrolnego, przy czym także i tym razem na drodze staną Ci liczne oddziały Cerberusa. Z racji tego, że w tej bitwie weźmie udział wielu elitarnych wrogów dobrze byłoby opracować alternatywny plan dotarcia do celu misji, na przykład poprzez wybranie jednego z tylnych przejść. Niezależnie od obranego wariantu zachowania uważaj na kolejnych nemezisów i nie daj się wrogom zaskakiwać.

Ponownie wejdź w interakcję z konsolą sterowniczą, tym razem przyczyniając się już do zniszczenia wrogiego krążownika [450 PD]. Na koniec wysłuchaj krótkiej rozmowy z Hackettem.

Nagrody za ukończenie questu:

  1. [10000 kredytów]