Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mass Effect 3: Cytadela - Sabotaż medi-żelu - solucja, opis przejścia Mass Effect 3 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Mass Effect 3 znajdziesz opis przejścia pobocznego questu Cytadela - Sabotaż medi-żelu. Poniższa solucja wyjaśnia m.in. gdzie można porozmawiać z lekarzem, jak zaliczyć śledztwo w sprawie dozowników medi-żelu i jak może zakończyć się quest.

Zleceniodawca questu: Lekarz z obozu uchodźców [Cytadela: Port - Obszar tymczasowy]

Sposób odblokowania questu: Szansa na rozpoczęcie tego zadania pojawi się po zaliczeniu głównego questu Priorytet: Pancernik gethów.

Quest ten możesz uaktywnić poprzez zainicjowanie krótkiej rozmowy z lekarzem z obozu uchodźców przebywającym w ładowni B w lokacji [Cytadela: Port - Obszar tymczasowy] - Mass Effect 3: Cytadela - Sabotaż medi-żelu - solucja, opis przejścia - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Quest ten możesz uaktywnić poprzez zainicjowanie krótkiej rozmowy z lekarzem z obozu uchodźców przebywającym w ładowni B w lokacji [Cytadela: Port - Obszar tymczasowy]. Od lekarza dowiesz się, że ktoś celowo uszkodził okoliczne dozowniki medi-żelu i zostaniesz poproszony o pomoc w tej sprawie.

Jeżeli w poprzednich częściach serii spotkałeś Conrada Vernera, to możesz teraz rozejrzeć się za nim w pobliżu doku E24 i zainicjować rozmowę, tak by wyjaśnić mu działania Cerberusa i dowiedzieć się w jaki sposób sabotowane zostały dozowniki - Mass Effect 3: Cytadela - Sabotaż medi-żelu - solucja, opis przejścia - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Jeżeli w poprzednich częściach serii spotkałeś Conrada Vernera, to możesz teraz rozejrzeć się za nim w pobliżu doku E24 i zainicjować rozmowę, tak by wyjaśnić mu działania Cerberusa i dowiedzieć się w jaki sposób sabotowane zostały dozowniki. W przeciwnym wypadku od razu zajmij się odnalezieniem w okolicy trzech różnych dozowników z zamiarem wejścia z każdym z nich w interakcję. Dwa dozowniki znajdują się w pobliżu ładowni A, a trzeci jest zlokalizowany w pobliżu ładowni C.

Powróć na sam koniec do lekarza. Jeżeli wcześniej rozmawiałeś z Conradem, to uratuje on teraz życie Shepardowi. Warto dodać, że Conrad zginie o ile nie zostanie uratowany przez Jennę (dojdzie do tego tylko jeśli jej pomogłeś w pierwszej części serii w ramach pobocznego questu Siostra Rity). Jeżeli nie rozmawiałeś w ogóle z Conradem, to quest od razu zostanie zakończony.

Nagrody za ukończenie questu:

  1. [210 PD]
  2. [5000 kredytów]
  3. Zasób wojenny [Siódma Flota turian]