Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mass Effect 3: Priorytet, Cytadela #3 - solucja, opis przejścia Mass Effect 3 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Mass Effect 3 znajdziesz opis przejścia głównego questu Priorytet - Cytadela 3 - chodzi tu o trzecią wizytę na Cytadeli w ramach zaliczania głównej fabuły. Poniższa solucja wyjaśnia m.in. kiedy należy po raz trzeci odwiedzić Cytadelę, gdzie można spotkać się z radną asari i jak wcześniejsze wybory mogą wpłynąć na ewentualnie spotkanie z Wrexem.

Spotkanie z radną asari

Zleceniodawca questu: Radna asari [Normandia SR-2: Centrum Informacji Bojowych]

Sposób odblokowania questu: Zadanie to otrzymasz automatycznie po zaliczeniu questu Priorytet: Rannoch.

Otwórz mapę galaktyki i zdecyduj się na powrót na Cytadelę, czyli do Mgławicy Węża - Mass Effect 3: Priorytet, Cytadela #3 - solucja, opis przejścia - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Otwórz mapę galaktyki i zdecyduj się na powrót na Cytadelę, czyli do Mgławicy Węża. Po dotarciu do celu wybierz się do lokacji [Cytadela: Ambasady na Cytadeli], a konkretnie do gabinetu, który w przeszłości należał do radnego Udiny (jest on zlokalizowany niedaleko Okręgowego Biura Widm).

Wysłuchaj w tym miejscu rozmowy z radną asari, a dowiesz się o natrafieniu na artefakt, który być może okaże się pomocny w odnalezieniu Katalizatora. W tym celu musisz wybrać się na Thessię, czyli ojczystą planetę asari, z zamiarem spotkania się z grupą badaczek. Możesz już przystąpić do kolejnego głównego questu gry - Priorytet: Thessia.

Opcjonalna konfrontacja z Wrexem

Jeżeli w trakcie zaliczania głównego questu Priorytet: Tuchanka zdecydowałeś się na oszukanie krogan i powstrzymałeś rozprowadzenie prawdziwej szczepionki oraz jeżeli na czele wspomnianej rasy stoi Wrex, to przy próbie opuszczenia Cytadeli automatycznie się z nim spotkasz.

W trakcie rozmowy dowiesz się, że Wrex odkrył Twoje plany. Gra nie pozwala niestety na pokojowe rozwiązanie konfliktu, nawet jeżeli zdecydujesz się na wybranie specjalnej opcji dialogowej egoizmu (wymagana dostatecznie rozwinięta reputacja). Jedyny wybór jakim dysponujesz, to czy chcesz osobiście zabić Wrexa (dwukrotnie specjalna opcja zachowania egoizmu - lewy przycisk myszy) czy ma to wykonać za Ciebie ktoś inny. Śmierć Wrexa wiąże się z utratą wszystkich krogańskich zasobów wojennych.

Warto przy okazji dodać, że jeżeli na czele krogan stoi Wreav, to nie połapie się w Twoim oszustwie i nie musisz się obawiać spotkania z tą postacią.

Nagrody za ukończenie questu:

  1. Odblokowanie questu Priorytet: Thessia