Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mass Effect 3: Cytadela, Rura termiczna GX12 - solucja, opis przejścia Mass Effect 3 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Mass Effect 3 znajduje się opis przejścia mniejszego pobocznego zadania Cytadela - Rura termiczna GX12. Poniższa solucja objaśnia m.in. jak dowiedzieć się o problemie technicznym od Inżyniera Adamsa oraz gdzie zakupić przewód termiczny.

Zleceniodawca questu: Inżynier Adams [Normandia SR-2: Maszynownia]

Sposób odblokowania questu: Szansa na rozpoczęcie tego zadania pojawi się po zaliczeniu głównego questu Priorytet: Sur'Kesh.

O szansie przystąpienia do tego zadania może poinformować Cię specjalistka Traynor po tym jak podejdziesz do niej na pokładzie [Normandia SR-2: Centrum Informacji Bojowych] - Mass Effect 3: Cytadela, Rura termiczna GX12 - solucja, opis przejścia - Mass Effect 3 - poradnik do gry

O szansie przystąpienia do tego zadania może poinformować Cię specjalistka Traynor po tym jak podejdziesz do niej na pokładzie [Normandia SR-2: Centrum Informacji Bojowych]. Zgodnie z jej sugestią wybierz się na pokład [Normandia SR-2: Maszynownia], wypytując się Inżyniera Adamsa o szczegóły zgłoszonego przez niego problemu technicznego. Doprowadzi to do odblokowania omawianego questu.

Otwórz mapę galaktyki i wybierz się na Cytadelę, a konkretnie do lokacji [Cytadela: Przestrzeń publiczna Prezydium] - Mass Effect 3: Cytadela, Rura termiczna GX12 - solucja, opis przejścia - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Otwórz mapę galaktyki i wybierz się na Cytadelę, a konkretnie do lokacji [Cytadela: Przestrzeń publiczna Prezydium]. Poszukiwany obiekt to przewód termiczny z e-żelem. Kosztuje on 1000 kredytów i znajduje się w ofercie sklepu Arsenał Kombinatu Elkoss zlokalizowanego w pobliżu banku. Powróć na Normandię i zaczekaj aż specjalistka Traynor ponownie przekaże Ci wiadomość żeby udać się do maszynowni. Porozmawiaj po raz ostatni z inżynierem Adamsem, który potwierdzi zamontowanie zakupionej części.

Nagrody za ukończenie questu:

  1. [375 PD]