Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mass Effect 3: Normandia SR-2, Porucznik Cortez - solucja, opis przejścia Mass Effect 3 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Mass Effect 3 znajduje się opis przejścia mniejszego pobocznego zadania Normandia SR-2 - Porucznik Cortez. Poniższa solucja objaśnia m.in. w jakich okolicznościach można spotykać się z porucznikiem Cortezem oraz jak zdobyć powiązany z nim zasób wojenny.

Uwaga! Quest ten nie pojawia się w dzienniku Sheparda!

Zleceniodawca questu: Specjalistka Traynor [Normandia SR-2: Centrum Informacji Bojowych]

Sposób odblokowania questu: Szansa na rozpoczęcie tego zadania pojawi się po zaliczeniu głównego questu Priorytet: Palaven.

O szansie przystąpienia do tego zadania może poinformować Cię specjalistka Traynor po tym jak podejdziesz do niej na pokładzie [Normandia SR-2: Centrum Informacji Bojowych] - Mass Effect 3: Normandia SR-2, Porucznik Cortez - solucja, opis przejścia - Mass Effect 3 - poradnik do gry

O szansie przystąpienia do tego zadania może poinformować Cię specjalistka Traynor po tym jak podejdziesz do niej na pokładzie [Normandia SR-2: Centrum Informacji Bojowych]. Od członkini Normandii dowiesz się, że dobrze byłoby spotkać się z porucznikiem Cortezem.

Wybierz się w tym celu na pokład [Normandia SR-2: Hangar promów] i odszukaj pilota. W trakcie rozmowy dowiesz się, że mąż Corteza zginął na polach Ferrisa.

Na kolejne spotkanie z Cortezem warto wybrać się po zaliczeniu głównego questu Priorytet: SurKesh - Mass Effect 3: Normandia SR-2, Porucznik Cortez - solucja, opis przejścia - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Na kolejne spotkanie z Cortezem warto wybrać się po zaliczeniu głównego questu Priorytet: Sur'Kesh. Tematem tej rozmowy będzie chęć namówienie porucznika do zapewnienia sobie chwili odpoczynku. Shepard zaproponuje Cortezowi zbadanie Cytadeli podczas kolejnej wizyty w tej lokacji. Gra pozwoli Ci w tym miejscu skorzystać ze specjalnej opcji dialogowej prawości, ale jej wybranie nie jest wymagane do nakłonienia Corteza do wybrania się na Cytadelę.

Skorzystaj z mapy świata i zaplanuj podróż na Cytadelę - Mass Effect 3: Normandia SR-2, Porucznik Cortez - solucja, opis przejścia - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Skorzystaj z mapy świata i zaplanuj podróż na Cytadelę. Corteza powinieneś odnaleźć w lokacji [Cytadela: Dok D24], przyglądającego się przelatującym statkom. Odbądź z nim rozmowę, tym razem nakłaniając go do odwiedzenia znajdującej się na Cytadeli ściany pamięci. Godne odnotowania jest to, że gra pozwoli Ci na odpalenie specjalnej opcji zachowania prawości (prawy przycisk myszy), przy nie jest to obowiązkowe.

Ostatnie już miejsce do odwiedzenia to lokacja [Cytadela: Port - Obszar tymczasowy] - Mass Effect 3: Normandia SR-2, Porucznik Cortez - solucja, opis przejścia - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Ostatnie już miejsce do odwiedzenia to lokacja [Cytadela: Port - Obszar tymczasowy]. Odszukaj Corteza przy ścianie pamięci (jeżeli go tu nie widzisz, to powróć na Cytadelę w dalszej części gry) i porozmawiaj z nim. Także i tym razem możliwe będzie użycie specjalnej opcji zachowania prawości. Po powrocie na pokład Normandii powinieneś otrzymać maila od Corteza z podziękowaniami (Spotkanie z przyjaciółmi przy ścianie pamięci).

Nagrody za ukończenie questu:

  1. [375 PD]
  2. Zasób wojenny [Piloci myśliwscy-renegaci]