Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mass Effect 3: Cytadela - Aria T'Loak - solucja, opis przejścia Mass Effect 3 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Mass Effect 3 znajdziesz opis przejścia pobocznego zadania Cytadela - Aria T'Loak. W naszej solucji informujemy o tym gdzie można spotkać Arię oraz jak zareagować na jej chęć udzielenia wsparcia.

Uwaga! Quest ten nie pojawia się w dzienniku Sheparda!

Zleceniodawca questu: Aria T'Loak [Cytadela: Bar Czyściec]

Sposób odblokowania questu: Szansa na wykonanie tego zadania pojawi się po zaliczeniu głównego questu Priorytet: Palaven.

O możliwości przystąpienia do tego questu dowiesz się po wejściu w interakcję z terminalem na pokładzie Normandii i odczytaniu wiadomości Spotkajmy się w Czyśćcu, podesłanej przez Arię TLoak - Mass Effect 3: Cytadela - Aria TLoak - solucja, opis przejścia - Mass Effect 3 - poradnik do gry

O możliwości przystąpienia do tego questu dowiesz się po wejściu w interakcję z terminalem na pokładzie Normandii i odczytaniu wiadomości Spotkajmy się w Czyśćcu, podesłanej przez Arię T'Loak. Wspomniana postać przebywa w strefie dla VIP-ów w lokacji [Cytadela: Bar Czyściec]. W trakcie rozmowy z Arią dowiesz się, że pragnie ona Ci pomóc w zmobilizowaniu trzech różnych grup najemników w walce ze Żniwiarzami, podpowiadając jednocześnie w jaki sposób każdą z nich nakłonić do współpracy. Zauważ, że w Twoim dzienniku pojawiły się aż trzy poboczne questy.

Nagrody za ukończenie questu:

  1. Odblokowanie questu Aria: Błękitne Słońca
  2. Odblokowanie questu Aria: Krwawa Horda
  3. Odblokowanie questu Aria: Zaćmienie