Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mass Effect 3: Mesana - Sygnał S.O.S. - solucja, opis przejścia Mass Effect 3 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Mass Effect 3 zawiera opis przejścia pobocznej misji Mesana - Sygnał SOS. Z naszej solucji dowiesz się m.in. kiedy i w jakich okolicznościach możesz dowiedzieć się o otrzymaniu sygnału ratunkowego, a także gdzie znajduje się klasztor asari.

Zleceniodawca questu: Liara T'Soni [Normandia SR-2: Centrum Informacji Bojowych]

Sposób odblokowania questu: Zadanie to otrzymasz automatycznie po zaliczeniu questu Priorytet: Cytadela #2.

Tuż po zaliczeniu głównego questu Priorytet: Cytadela #2 i powrocie na Normandię powinieneś zostać zaczepiony przez Liarę TSoni - Mass Effect 3: Mesana - Sygnał S.O.S. - solucja, opis przejścia - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Tuż po zaliczeniu głównego questu Priorytet: Cytadela #2 i powrocie na Normandię powinieneś zostać zaczepiony przez Liarę T'Soni. Poprosi Cię ona o zbadanie jednej z kolonii asari, która wysłała sygnał SOS.

Otwórz mapę świata i wybierz się do galaktyki Nimbus. Po dotarciu do celu (system Pelion) przeleć do sąsiedniego systemu Mesana. Tu podleć do planety Lesuss (powyższy screen) i zdecyduj się na wylądowanie na jej powierzchni. Zaczekaj aż zostaniesz przetransportowany do klasztoru w lokacji [Lesuss: Klasztor], wysłuchując po drodze rozmowy na temat asari Ardat-Yakshi (warto zabrać ze sobą Liarę). Gra uaktywni w tym momencie nowy quest - Kallini: Klasztor Ardat-Yakshi.

Nagrody za ukończenie questu:

  1. Odblokowanie questu Kallini: Klasztor Ardat-Yakshi