Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mass Effect 3: Nexus Hadesu, Proteańska sfera - solucja, opis przejścia Mass Effect 3 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Mass Effect 3 znajduje się opis przejścia mniejszego pobocznego zadania Nexus Hadesu - Proteańska sfera. Poniższa solucja objaśnia m.in. gdzie podsłuchać rozmowę uchodźcy na Cytadeli oraz na jakiej planecie ukryta została tytułowa proteańska sfera.

Zleceniodawca questu: Uchodźca [Cytadela: Port - Obszar tymczasowy]

Sposób odblokowania questu: Szansa na rozpoczęcie tego zadania pojawi się po zaliczeniu głównego questu Priorytet: Cytadela #2.

Quest ten możesz uaktywnić poprzez podsłuchanie rozmowy jednego z uchodźców z funkcjonariuszem SOC - Mass Effect 3: Nexus Hadesu, Proteańska sfera - solucja, opis przejścia - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Quest ten możesz uaktywnić poprzez podsłuchanie rozmowy jednego z uchodźców z funkcjonariuszem SOC. Osoby te przebywają w doku E28 w lokacji [Cytadela: Port - Obszar tymczasowy]. Z rozmowy dowiesz się, że uchodźca pragnie by zbadano ruiny znajdujące się w Nexusie Hadesa.

Powróć na Normandię, otwórz mapę galaktyki i wybierz się do Nexusu Hadesu (staje się on dostępny dopiero po zaliczeniu głównego questu Priorytet: Rannoch) - Mass Effect 3: Nexus Hadesu, Proteańska sfera - solucja, opis przejścia - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Powróć na Normandię, otwórz mapę galaktyki i wybierz się do Nexusu Hadesu (staje się on dostępny dopiero po zaliczeniu głównego questu Priorytet: Rannoch). Po dotarciu do celu (system Hekate) przeleć do sąsiedniego systemu Sheol. Przystąp tu do skanowania okolicy (prawy przycisk myszy), ale musisz się pilnować, bo możesz w ten sposób zwrócić na siebie uwagę Żniwiarzy. Konkretnie musisz zainteresować się planetą Gei Hinnom (powyższy screen).

Podleć do oznaczonej przez grę planety i przystąp do jej dokładniejszego skanowania (przytrzymywanie prawego przycisku myszy). Musisz odnaleźć biały punkt i wysłać sondę (lewy przycisk myszy), zdobywając w ten sposób artefakt [Proteańska sfera]. Powróć ze sferą do lokacji [Cytadela: Port - Obszar tymczasowy] i przekaż ją uchodźcy.

Uwaga - Jeżeli sferę zdobyłeś jeszcze przed rozpoczęciem tego questu, to będziesz go mógł od razu zaliczyć po tym jak zostanie odblokowany, bo odnalezionego artefaktu nie można w żaden sposób stracić.

Nagrody za ukończenie questu:

  1. [15000 kredytów]
  2. Zasób wojenny [Korpus inżynieryjny Przymierza]