Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mass Effect 3: Priorytet, Mgławica Persuesza - solucja, opis przejścia Mass Effect 3 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Mass Effect 3 znajdziesz opis przejścia głównego questu Priorytet - Mgławica Perseusza. Niniejsza solucja wyjaśnia m.in. kiedy można wyruszyć do tytułowej mgławicy oraz w jakich okolicznościach może dojść do skontraktowania się z quarianami i Tali.

Zleceniodawca questu: Salariański członek Rady [Normandia SR-2: Centrum Informacji Bojowych]

Sposób odblokowania questu: Zadanie to otrzymasz automatycznie po zaliczeniu questu Priorytet: Cytadela #2.

Otwórz mapę galaktyki i wybierz się do Odległej Krawędzi - Mass Effect 3: Priorytet, Mgławica Persuesza - solucja, opis przejścia - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Otwórz mapę galaktyki i wybierz się do Odległej Krawędzi. Po dotarciu do celu (system Dholen) podleć do statku wysłannika quarian (powyższy screen) i wybierz opcję dokowania.

Przed Tobą dłuższa scenka przerywnikowa, w której wezmą udział najważniejsi przedstawiciele rasy quarian. Może się wśród nich znajdować pełniąca funkcję admirała Tali'Zorah, przy czym jeżeli w poprzedniej części serii znalazła się ona na wygnaniu, to do spotkania dołączy jedynie jako swego rodzaju konsultantka.

Niezależnie od doboru rozmówców dowiesz się o gethach zmodyfikowanych przez Żniwiarzy i o problemie quarian związanym z pancernikiem gethów, a także odblokujesz kolejny główny quest - Priorytet: Pancernik gethów.

Nagrody za ukończenie questu:

  1. Odblokowanie questu Priorytet: Mgławica Perseusza
  2. Nowy członek drużyny: Tali'Zorah
  3. Nowy członek Normandii: Admirał Raan